Akční nabídka - Nová Octavia III facelift BEZ závazků

Máme pro Vás 5 nových 2017 Octavii III facelfit a to zcela bez závazků za bezkonkurenčních 10 999 Kč na měsíc.


Akční nabídka - Octavie Bez závazku

Pro nové klienty jsme připravili pronájem auta na měsíc za bezkonkurenčních 12 000 Kč.


Akční nabídka - Rapid na měsíc za 9000 Kč

Vytvořili jsme pro Vás novou akci. Škoda Rapid za 9000 Kč na měsíc a bez závazku.


Nové vozy k pronájmu

V rámci vylepšení nabídky aut a zvýšení spolehlivosti flotily jsme obměnili během ledna a února 75 vozů za zcela nové. Pronajměte si nové vozy značky Škoda, VW a Audi.


Dočasná nefunkčnost linky 775 592 097

Vážený klienti,

Dne 1.3.2013 došlo k dočasné nefunkčnosti linky 775 592 097. V případě potřeby, kontaktujte nás na čísle 775 586 912. Na opravě nastále situace aktuálně pracujeme.


Navigace nebo dětská sedačka ZDARMA

Autopůjčovna Praha Taggart připravila pro své klienty letní akci. Při pronájmu na 5 a více dnů je navigace nebo dětská sedačka na dobu pronájmu auta zdarma.


Dlouhodobý pronájem nových a ročních vozu za bezkonkurenční cenu

V rámci naší expanzivní strategie jsme doplnili pro naše klienty velký výběr nových a ročních aut s dieslovými motory. Aktuální průměrný věk vozového parku je 10 měsíců a průměrný počet najetých km je 26 000. Jsme rádi, že se tím řadíme k autopůjčovnám s nejspolehlivějším vozovým parkem.


Nové vozy s automatickou převodovkou

Autopůjčovna Praha neustále pečuje o pohodlí svých zákazníků, proto jsme pro Vás připravili dva zcela nové vozy s automatickou převodovkou. Jedná se o nové modely Hyudnai i30 a Hyudai i30cw. Základními rysy těchto vozů jsou komfortní vybavení, plynulá automatická převodovka a nízká spotřeba (7.8l/100km). Oba vozy jsou určeny jak pro krátkodobý, tak i pro dlouhodobý pronájem aut.


Předvánoční sleva od autopůjčovny Praha Taggart

Autopůjčovna Praha pro Vás připravila skvělou nabídku. Zapůjčíte-li si jakýkoliv vůz do konce prosince na 5 a více dnů, dostanete 10 % slevu z celkové částky. Zároveň Vám ke každému vozu zapůjčíme navigaci zdarma.


Autopůjčovna Praha Taggart rozšiřuje vozový park

V rámci zpestření naší nabídky autopůjčovna Praha dokoupili několik nových vozů - Toyota Camry(automatická převodovka) a Audi A6 . Přesvědčte se sami ve vozovém parku.