13.03.15 - Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI

Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI

Pronajmout si automobil není v dnešní době nic neobvyklého, ani nedostupného. Spíše naopak. Může to být pro celou řadu lidí různých profesí značně výhodné. Naše autopůjčovna Taggart sídlící v Praze myslí především na Váš komfort. Je pro nás vždy potěšením, když můžeme nabídnout nový, zajímavý vůz, ideálně špičku ve své kategorii. To se stalo právě teď a s radostí Vám představujeme pronájem nové Škody Octavia třetí generace se silnějším dieselovým motorem 1.6 TDI, která disponuje převodovkou s manuálním řazením.

A na co konkrétně se můžete těšit? Především na velkorysý, prostorný interiér, který ocení nejen rodiny s dětmi, ale také například manažeři, nebo podnikatelé, kteří si na delších cestách chtějí dopřát zasloužené větší pohodlí. Nová Octavie je díky svému prostornému interiéru vhodná i pro osoby delší postavy. Takže pokud jste vysocí a nechcete v autě pořád „přikrčovat“, je tohle ta správná volba. Dále velice moderní a elegantní design. Ten je atraktivní jak pro mladší, tak i pro starší ročníky a se kterým se rozhodně nebudete muset stydět vyjet na silnici. Na podobné vozy v pražské půjčovně aut Taggart jste již jistě zvyklí a my jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout opět velice zajímavý a výhodný vůz, protože pokud byste chtěli porovnat tyto aspekty: cena/kvalita/komfort/jízdní vlastnosti, marně byste hledali lepší automobil, než právě tento.

Kromě dojmu z velmi elegantního interiéru a exteriéru, mnohé překvapí působivé jízdní vlastnosti. Ty má nová generace Octavie znatelně lepší, než její předchůdkyně.  Lepší vyváženost je znát především v jízdě do zatáčky, kdy je vůz stabilnější, tím myslíme především zadní část, kde je poměrně dlouhý kufr. Systém ESC (elektronická kontrola stability) je zde proveden opět mnohem citlivěji a lépe, než u předchozích modelů. Za zmínku zcela jistě stojí i to, že při celkovém zvětšení karoserie na 4659 mm došlo ke snížení hmotnosti o více než 100 kg. Je tedy vidět nemalý technologický pokrok. Objem zavazadlového prostoru je celkem 610 litrů a páté dveře se ovládají elektronicky. Jednoduše stisknutím tlačítka (uvnitř, nebo na klíči) se otevřou, nebo zavřou. K celkově skvělému dojmu přispívají i detaily, jako je například zabudovaná 230V zásuvka.

Motor 1.6 TDI disponuje 77kW a s udávanou spotřebou okolo 3,8l/100km se řadí mezi nejméně žíznivé kombíky. Řidiči ocení i systém, který dokáže vypnout motor při delší nečinnosti, a to například ve městě při čekání na semaforech, což není nic neobvyklého, zejména v Praze. K již zmiňovanému vyššímu komfortu dopomáhá i to, že ani při svižné jízdě po dálnici není čtyřválcový motor v podstatě vůbec slyšet.

Samozřejmě nejdůležitější na každém vozidle je jeho bezpečnost. S tímto nová Octavia nezůstává pozadu. S airbagem u řidiče a spolujezdce, bočními airbagy vpředu, hlavovými airbagy s tříbodovými výškově nastavitelnými předními bezpečnostními pásy s přitahovači se budete cítit opravdu velmi bezpečně a rodiny s malými dětmi ocení i tři tříbodové bezpečnostní pásy vzadu a příprava pro uchycení dvou dětských sedaček.

Vřele doporučujeme si vůz alespoň vyzkoušet. Bude nám ctí, když k tomu využijete služeb naší autopůjčovny. Jsme zcela přesvědčeni, že nebudete litovat a že si tento vůz zamilujete. Autopůjčovna Praha Taggart, na ulici Politických vězňů 911/8 v Praze 1, Vám ráda předá nabyté zkušenosti a pomůže nejen s pronájmem vozidla, ale zajistí také operativní leasing a udělá maxim pro Vaši spokojenost za bezkonkurenční ceny, na které jsou naši stálí zákazníci již zvyklí. Pronájem Octavie Vám může přinést nejen pohodlí, ale i ušetřené peníze a starosti.

Hodnocení:

Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI
Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI
Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI
Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI
Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI