Jak probíhá půjčení auta 

Pokud si chcete půjčit auto a obáváte se, že na něco důležitého zapomenete, máme pro Vás jednoduchý návod, jak si u nás krok za krokem půjčíte ideální vůz.
 

1. Vyberte si za naší široké nabídky kvalitních vozů

U nás si jistě vyberte. Náš vozový park je postaven převážně na osvědčené značce Škoda. Začíná malými rodinnými Fabiemi druhé generace, pokračuje Rapidy a Octaviemi, nabízíme také luxusní Superby. Kromě toho disponujeme i praktickým Hyundai i30 combi. Velkým skupinám můžeme nabídnout dodávku Hyundai H1 s osmi místy. Milovníky sportovní jízdy jistě nadchne kabriolet Ford Mustang, který má pod kapotou 375 koňských sil. Nabídka naší autopůjčovny pokrývá vozy s naftovými i benzinovými motory, máme také auta s automatickou převodovkou. Pokud se nemůžete rozhodnout, který vůz se Vám více vyplatí, jako jedna z mála autopůjčoven jsme pro Vás připravili praktickou kalkulačku, ve které můžete porovnat až tři vozy najednou. Rozmyslete si také, kolik kilometrů najedete. Pokud zvolíte variantu s limitem ujetých kilometrů, bude cena minimální. V případě cesty do zahraničí tarif bez limitu funguje vždy až od 7 dnu pronájmu. V opačném případě je vždy s limitem (tarif bez limitu se transformuje na tarif 300 km / den) a povolenou cestou do zahraničí. K vozu si můžete v naší autopůjčovně za malý poplatek přiobjednat dětskou sedačku (40 Kč / den) a navigaci (80 Kč / den)
 

2. Rezervujte si vybraný vůz

V autopůjčovně Taggart – Praha si můžete auto rezervovat v přehledném rezervačním formuláři, který Vám zároveň spočítá, kolik za půjčení auta zaplatíte. Zadáte do něj i místo, kde si chcete půjčené auto vyzvednout. Přistavení v rámci metra Prahy máme zdarma. Můžete nám také napsat nebo zavolat.
 

3. Převezměte a zkontrolujte půjčený vůz

Na převzetí vozu si nezapomeňte přivézt občanský průkaz, řidičský průkaz a platební kartu. Všechny platby kreditní/debetní kartou se provádí v Českých korunach. V případě platby nájemného v EUR nebo USD, nájem se počítá dle aktuálního kurzu v den pronájmu. Počítejte také s vratnou zálohou, která se pohybuje dle typu vozů. Při převzetí vůz zkontrolujte. Naše vozy jsou zánovní a dobře udržované, ale důkladnou kontrolou se vyhnete pochybnostem při předávání vozu. 
 
 

4. Užijte si půjčený vůz

S půjčeným vozem můžete cestovat v rámci EU s výjimkou Bulharska a Rumunska. Samozřejmostí u naší autopůjčovny Taggart je také plné havarijní pojištění v rámci EU s vyjímkou Rumunska a Bulharska. V případě nehody Vaší vinou nebo neznámým pachatelem platíte jen spoluúčast ve výši 5000 Kč bez DPH / 6050 Kč vč. DPH (5% v případě krádeže nebo úplného zničení vozů).  
 

5. Předejte vůz zpět naší autopůjčovně v Praze

Než vůz vrátíte, nezapomeňte ho uvést do původního stavu tzn. plnou nádrž a čisté. Stejně jako s přistavením, ani s odevzdáním vozu nebudete mít žádný problém. V rámci metra Prahy ho můžeme vyzvednout v pracovní dobu ZDARMA. Dle dohody vozidlo můžeme vyzvednout i v rámci ČR.Hodnocení: