Dlouhodobý pronájem auta - nejlepší ceny za NOVÉ vozy
Autopůjčovna Taggart v rámci svých služeb nabízí velký počet nových a ročních aut do dlouhodobého pronájmu. Naše půjčovna aut je partnerem mnoha firem, které v nás cení spolehlivost, profesionální spolupráci, kvality a škálu služeb a schopnosti rychlého jednání. Nabízíme pouze nové a roční vozy, protože jenom tyto vozy jsou schopné splnít naše nároky na spolehlivost.
Letní AKCE při dlouhodobém pronájmu vozů
Potřebujete na pár měsíců nebo na letní prázdniny nový, spolehlivý a ekonomický vůz? Jste na správném místě. Připravili jsme pro Vás letní akci na dieslové auta. Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem vozů Škoda Octavia III (rok výroby 2012) a Octavia III Kombi(2012) za bezkonkurenčních 12 000 Kč, resp. 13 500 Kč/měsíčně. Po skončení akce vozy budete moci samozřejmě prodloužit. Zavolejte nám na infolinku autopůjčovny - 775 592 097 a zjístěte si bližší informace.
Výhody dlouhodobého pronájmu s autopůjčovnou Taggart:
- Zcela bezkonkurenční ceny za dlouhodobý pronájem nových a ročních vozů (V případě, že naleznete u konkurenta stejný vůz za nižší cenu a pošlete nám odkaz, dostanete od nás obratem mnohem lepší nabídku.)
- Dostáváte nový nebo roční vůz s nízkým počtem najetých km. Průměrný věk aut určených pro dlouhodobý pronájem je 10 měsíců a průměrný počet najetých km je 18 0000.
- Všechny náklady s provozem, údržbou a pojištěním auta hradí autopůjčovna Praha Taggart
- Dlouhodobý pronájem vozů je dostupný pro všechny (osoby v registru atd.)
- Vůz je přistaven dle Vaší potřeby klidně ten samý den
- Nejste dlouhodobě vázáni smlouvou jako u operativního leasingu a vůz může být zapůjčen i na jeden měsíc
- Možnost zapůjčení vozu na fakturu
Zaujal Vás dlouhodobý pronájem? Zjistěte o něm více:

Pronájem po celé ČR

Péče o vozy







