Praktické rady – jak probíhá půjčení auta

Pokud si chcete půjčit auto a obáváte se, že na něco důležitého zapomenete, máme pro Vás jednoduchý návod, jak si u nás krok za krokem půjčíte ideální vůz.

1. Vyberte si za naší široké nabídky kvalitních vozů

U nás si jistě vyberte. Náš vozový park je postaven převážně na osvědčené značce Škoda. Začíná malými rodinnými Fabiemi druhé generace, pokračuje Rapidy a Octaviemi, nabízíme také luxusní Superby. Kromě toho disponujeme i praktickým Hyundai i30 combi. Velkým skupinám můžeme nabídnout dodávku Hyundai H1 s osmi místy. Milovníky sportovní jízdy jistě nadchne kabriolet Ford Mustang, který má pod kapotou 375 koňských sil. Nabídka naší autopůjčovny pokrývá vozy s naftovými i benzinovými motory, máme také auta s automatickou převodovkou. Pokud se nemůžete rozhodnout, který vůz se Vám více vyplatí, jako jedna z mála autopůjčoven jsme pro Vás připravili praktickou kalkulačku, ve které můžete porovnat až tři vozy najednou. Rozmyslete si také, kolik kilometrů najedete. Pokud zvolíte variantu s limitem ujetých kilometrů, bude cena minimální. K vozu si můžete v naší autopůjčovně za malý poplatek přiobjednat dětskou sedačku (40 Kč / den) a navigaci (80 Kč / den)

2. Rezervujte si vybraný vůz

V autopůjčovně Taggart – Praha si můžete auto rezervovat v přehledném rezervačním formuláři, který Vám zároveň spočítá, kolik za půjčení auta zaplatíte. Zadáte do něj i místo, kde si chcete půjčené auto vyzvednout. Přistavení po Praze máme zdarma. Můžete nám také napsat nebo zavolat.

3. Převezměte a zkontrolujte půjčený vůz

Na převzetí vozu si nezapomeňte přivézt občanský průkaz, řidičský průkaz a platební kartu. Počítejte také s vratnou zálohou, která se pohybuje od 10 000 korun (Fabia) do 25 000 korun (Mustang). Při převzetí vůz zkontrolujte. Naše vozy jsou zánovní a dobře udržované, ale důkladnou kontrolou se vyhnete pochybnostem při předávání vozu. S půjčeným vozem můžete cestovat po celé EU s výjimkou států bývalé Jugoslávie, Litvy, Lotyšska, Bulharska a Rumunska.

4. Užijte si půjčený vůz

K půjčenému vozu od nás dostanete zdarma tištěnou mapu ČR a Evropy, takže nikde nezabloudíte. Samozřejmostí u naší autopůjčovny Taggart je také plné havarijní pojištění po celé EU. V případě nehody platíte jen spoluúčast ve výši 10% škody na vozidle. 

5. Předejte vůz zpět naší autopůjčovně v Praze

Než vůz předáte, nezapomeňte natankovat plnou nádrž, se kterou jste ho převzali. Stejně jako s přistavením, ani s odevzdáním vozu nebudete mít žádný problém, pro auto si přijedeme a po Praze nebudete nic připlácet. Pro vůz si můžeme přijet i jinam, příplatek je 70 Kč + 4 Kč / km.