Historie autopůjčovny Taggart

Dbáme o Váš život stejně jako o svůj, a proto Vám nezapůjčíme vozy, které bychom si sami nepůjčili.“

Autopůjčovna Taggart byla založena 23 srpna 2010 a od založení jsme získali reputaci spolehlivého partnera pro nespočet zákazníků. V současné době náš vozový park čítá několik stovek vozů různého typu pro denní, měsíční nebo dlouhodobé pronájmy aut. Autopůjčovna Taggart je jedna z mála půjčoven v Praze, která se snaží svým zákazníkům nabídnout velký výběr zánovních a kvalitních vozů za rozumnou cenu.

 

Principy autopůjčovny Taggart:

Základní cíl společnosti Taggart a mateřského holdingu ACT se dá vyjádřit větou: „Absolutní komfort při cestování“ (Absolute Comfort when Traveling). Tohoto cíle se snažíme dosáhnout na základě třech pilířů:

  1. Spolehlivost

Věděli jste, že auta, která jsou v provozu u autopůjčoven déle než 5 let nebo mají najeto 120 000 km mají několikanásobně kratší životnost a jsou méně spolehlivé? Je to dáno tím, že se občas najdou klienti, kteří o zapůjčená auta nedbají stejně dobře jako o svoje. Zároveň spousta autopůjčoven, aby ušetřila na nákladech, zapůjčuje vozy, které mají najeto i více než 120 000 km.

Autopůjčovna Taggart pokládá spolehlivost za jeden ze základních pilířů svého podnikaní. Spolehlivost chápeme ve dvou rovinách a to: spolehlivost nabízených vozů a spolehlivost služby.

  • Spolehlivost vozů chápeme tak, že v případě, že si zapůjčíte vozidlo od naší půjčovny, tak my Vám garantujeme, že po technické stránce s ním nebudete mít žádný problém.  Dosahujeme toho tak, že všechny naše vozy obnovujeme po 4,5 letech nebo 90 000 km. Průměrný věk flotily je aktuálně 11 měsíců a stav tachometru 32 000 km. Všechny vozy musí jezdit do oborného servisu a ve většině případu se jedna o záruční autorizovaný servis výrobce. Používáme kvalitní pneumatiky a vozidla prochází dodatečnými prohlídkami během přezutí. V případě, že vozidlo je nepojízdné v důsledku technické poruchy, tak Vám půjčíme náhradní vůz stejné nebo lepší třídy zcela ZDARMA.
  • Spolehlivost služby dle naších kritérií znamená, že byste měl nejpozději do 4 pracovních hodin dostat odpověď na svůj požadavek, poptávku, dotaz nebo objednávku. (Firemní je průměr 32 minut). Nabízená služba splňuje dohodnuté parametry a dle potřeby se na nás vždy můžete obrátit. Z tohoto důvodu vždy nabízíme pronájem auta s kompletním pojištěním, aby i v případě, že nastane nějaká nepředvídatelná situace, tak Vám pomůžeme s řešením nastalé situace, ať jste kdekoliv.

 

  1. Důvěryhodnost a férovost

Neskrýváme stáří a výbavy našich vozů. Vozidlo, které poptáte a na kterém se dohodneme, tak Vám bude přistaveno. Můžete se spolehnout, že auto, které si vyberete na našich webových stránkách, odpovídá přesně tomu, které si zapůjčíte. Stav naších vozů společně s Vámi důkladně zaznamenáváme do protokolu a navíc se ještě děla kompletní fotodokumentace. Na rozdíl od našich konkurentů, v případě, že nejsme schopní prokázat, že nové poškození při prvotním předání nebylo, tak se Vám nebude dané poškození účtovat. Zároveň všechny vzniklé poškození jdou na dodatečný interní audit pro vyloučení lidské chyby a správného stanovení ceny opravy.

Naše autopůjčovna nechce vydělávat na opravách a poškození a proto v rámci férovosti se vždy účtují jen vzniklé náklady a nikoliv, že se strhává automatický spoluúčast nebo celá kauce.

 

  1. Peče o klienty a profesionální přístup

V rámci péče o klienty nabízíme zákazníkům  NON – stop podporu a asistenční službu. V případě, že došlo k nějaké neočekávané události (odtah vozidla, havárie, atd.), stačí zavolat na číslo naší infolinky, které budete mít ve smlouvě a rádi Vám se vším pomůžeme. Zároveň nabízíme přistavení/vyzvednutí vozu v rámci metra Prahy zdarma. V případě dlouhodobých pronájmu vozidla můžeme přistavit vozidlo v rámci ČR taky zdarma.  Potřebujete vozidlo i mimopracovní dobu? Není problém! V případě, že dostaneme dopravní pokutu za Vás z magistrátu, kterou lze vyřešit zaplacením bez doložení řidiče, tak se s Vámi spojíme a následně vyřešíme pokutu magistrátem bez doložení.

Autopůjčovna Taggart nabírá pouze schopné a kompetentní správce, kteří mají rádi pro klientský přístup, jednání s lidmi a proaktivní chování. Bereme profesionální a slušné chování naších zaměstnanců velmi vážně a neustále se snažíme zlepšovat. Byl jste s něčím nespokojen nebo chtěl byste něco zlepšit? Můžete kdykoliv kontaktovat našeho ředitele se zpětnou vazbou na emailu: reditel@taggart.cz

Chcete-li si půjčit čisté a spolehlivé auto, se kterým nebudete mít starosti, pak autopůjčovna Taggart je ta pravá společnost. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme, zodpovíme na všechny Vaše dotazy, poptávky nebo vypracujeme nabídku na míru.