Historie autopůjčovny Taggart

Dbáme o Váš život stejně jako o svůj, a proto Vám nezapůjčíme vozy, které bychom si sami nepůjčili.“

Autopůjčovna Taggart Praha je na trhu půjčoven 9 let a za tu dobu jsme získali reputaci spolehlivého partnera pro nespočet zákazníků. V současné době čítá náš vozový park několik desítek vozů různého typu pro krátkodobý pronájem do jednoho měsíce a několik stovek vozů na dlouhodobý pronájem. Autopůjčovna Taggart je jedna z mála půjčoven v Praze, která se snaží svým zákazníkům nabídnout velký výběr vozů za rozumnou cenu.

 

Autopůjčovna Taggart garantuje:

Spolehlivost

Věděli jste, že auta, která jsou v provozu u autopůjčoven déle než 3 roky mají několikanásobně kratší životnost a spolehlivost? Je to dáno tím, že se občas najdou klienti, kteří o zapůjčená auta nedbají stejně dobře jako o svoje. Zároveň spousta autopůjčoven, aby ušetřila na nákladech, zapůjčuje vozy, které mají najeto i více než 120 000 km.

S námi se Vám to nikdy nestane. Spolehlivost je jedním z hlavních pilířů společnosti Taggart a důvod, proč se k nám spousta zákazníků vrací. Žádné z aut, které objednáte, není v provozu déle než 2,5 roku a vozy pro krátkodobý pronájem mají průměrně najeto 32 000 km.  V závislosti na sezoně jsou na autech měněné pneumatiky a servisové kontroly jsou vždy provedeny podle požadavku výrobce.

Důvěryhodnost

Na rozdíl od našich konkurentůneskrýváme pravý vzhled ani stáří našich vozů za fotografiemi výrobců a autobazarů. Můžete se spolehnout, že auto, které si vyberete na našich webových stránkách, odpovídá přesně tomu, které si zapůjčíte.

Profesionalita a péče o klienty

Autopůjcovna Taggart Praha nabízí zákazníkům  NON – stop podporu jak z hlediska objednávek, tak i z hlediska asistence v případě, že došlo k nějaké neočekávané události (odtah vozidla, havárie, atd.). V rámci péče o klienty nabízíme dovoz a příjem vozu po Praze zdarma, ale jste li z jiného města, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám vypracujeme nabídku.

 

Chcete li půjčit čisté a spolehlivé auto, se kterým nebudete mít starosti, pak autopůjčovna Taggart Praha je ta pravá společnost.