Autopůjčovna Praha

V současné moderní době je velice snadné si auto koupit a to poté využívat, ale ne každý má peníze na to, aby platil měsíčně několik tisíc a navíc se staral o všechny závady a jiné problémy, které auto v osobním vlastnictví může mít. Potřebujete auto jen občas? Jedete na dovolenou po Evropě a nechcete jet autobusem a nemáte své vlastní auto? Tak právě pro vás máme skvělou alternativu v podobě Autopůjčoven. Půjčovny aut jsou v každém větším městě v ČR (Brno, České Budějovice, Praha). Autopůjčovna je snadno dostupná pro každého s vysokou mírou individuálního přístupu. Autopůjčovna Praha Taggart má k dispozici nabídku půjčování aut na několik hodin, dní i měsíců. Není nic jednoduššího než si zajet do některé autopůjčovny a tam si vybrat ze široké nabídky českých i zahraničních aut, přesně podle vašich představ. Autopůjčovna Praha nabízí také luxusní vozy, jejichž pořizovací cena se může pohybovat i kolem milionů korun. Využijte moderního půjčování aut a mějte pokaždé k dispozici jiný automobil.

Historie půjčování aut

Historie půjčování aut je stará jako auta sama. Nejprve se jednalo o soukromé půjčování, například mezi sousedy, o klasických autopůjčovnách na živnost se dá hovořit až od konce 19. století. První půjčovna aut v ČR byla autopůjčovna Praha, tyto půjčovny vznikly na počátku 20. století a pyšnily se vysoce propracovaným systémem a širokou nabídkou, v té době dostupných vozů. Autopůjčovny Praha se nadále rozšiřovaly a byly nuceny postupovat více individuálně k zákazníkovi. Mezi nejlepší půjčovny v současné době se řadí autopůjčovna Praha – Taggart, která je prověřena tisíci zákazníky a vybudovala si jméno díky profesionálnímu přístupu a akčním nabídkám. Ve světě je nabídek na půjčování aut samozřejmě ohromné množství. Například v USA či v Německu je půjčování aut zcela běžné a naprosto luxusní. Proto se u nás všechny půjčovny učí od nejlepších a chtějí mít ty nejlepší vozy také v nabídce. Luxusní vozy naleznete v Brně, Plzni, není výjimkou ani Praha. Autopůjčovna je rychlá, efektivní a praktická.

Různé způsoby půjčování aut

Hlavní způsoby půjčování aut, které autopůjčovna Praha či Brno nabízí je klasické půjčení či nyní velice rozšířený způsob zvaný operativní leasing. Rozdíly v těchto půjčkách, jsou hlavně v délce, podmínkách a ceně. Operativní leasing se spíše vyplatí podnikatelům, firmám či osobám, které si chtějí auto půjčit dlouhodobě. Protože autopůjčovna Praha nabízí operativní leasing s minimální půjčovní dobou 2 roky. Ovšem cena a další podmínky jsou zde velice příznivé a pokud chytnete akci, budete se moct těšit z nového auta za několik tisíc měsíčně s kompletním servisem a dalšími výhodami. Samozřejmě při klasickém půjčování máte také k dispozici servis, musíte si však přečíst obchodní podmínky, abyste věděli, zda bude servis opravdu zdarma. Hlavně některá autopůjčovna Praha se snaží spíše vydělat, než vyjít zákazníkovi vstříc. To ovšem neplatí u autopůjčovny Taggart, která se vždy chová slušně a snaží se udělat maximum pro spokojeného zákazníka. Každá autopůjčovna Praha nabízí klasické půjčení, operativní leasing nabízí například Taggart.

Proč si půjčit auto

Mezi hlavní výhody půjčování aut u společnosti autopůjčovna Praha Taggart patří ten fakt, že pokud máte dobře napsanou smlouvu, nemusíte se, kromě benzínu, už o nic starat. Veškeré náklady spojené s opravou, nezbytnými prohlídkami, přezutí pneumatik a další, má na starosti daná autopůjčovna. Praha je město, kde naleznete nejvíce těchto půjčoven. Autopůjčovna Praha vám řekne kdy máte přijet na prohlídku a napíše vám adresu opravny, kam zajedete v případě poruchy. Mezi další výhody patří ten fakt, že si auto půjčíte na několik dní či týdnů a ve zbytku roku nemusíte řešit žádné opravy, parkování, tankování a další často nepříjemné věci spojené s vlastníkem aut. Autopůjčovna Praha vám sice nezajistí volné parkování, ovšem za tu krátkou dobu co máte auto půjčené je parkování hračka. Nejvíce bývají využívané letní měsíce, kdy se lidé rozhodnou využít nabídky půjčoven a auto si na svou dovolenou půjčí. V rámci Evropské unie můžete jezdit bez rizika a i servisní podmínky vám budou platit. Autopůjčovna Praha vám sama řekne, kam s autem můžete, kam můžete za příplatek a kam nesmíte vůbec.

Jak si správně a bez rizika půjčit auto

Určitě se nenechte zmást nějakou reklamou na internetu, sice je dobré mít přehled, která autopůjčovna (Praha, Brno, České Budějovice) má zrovna akci, ale reklamy jsou často zavádějící a nepřesné a je v nich mnoho ale. Nejlepší bude když se pozeptáte svého okolí, zda si váš známý či příbuzný nepůjčil auto u některé společnosti. Pokud ano a byl spokojený, můžete začít dál zjišťovat informace, tentokrát už o dané autopůjčovně. My jsme vybrali půjčovnu s názvem Autopůjčovna Praha – Taggart. Jedná se o jednu z nejprofesionálnějších půjčoven v ČR. Máte-li všechny informace o společnosti zjištěné, můžete se vypravit na její pobočku a okouknout auta a přístup zaměstnanců. Autopůjčovna Praha - Taggart má v nabídce široké množství různých aut, které pravidelně testuje a kontroluje. Po 3 letech je auto vyřazeno z autopůjčovny, to je také velice důležité vědět. Na pobočce se nezapomeňte zeptat na podmínky půjčení a na zahrnuté služby ve smlouvě. Autopůjčovna Praha Taggart nabízí telefonické zamluvení vozu.

Dobrá rada na závěr

Před samotným podpisem smlouvy o půjčení vozu se nezapomeňte v daném voze projet a zkusit si, zda ho budete moci používat bez omezení. Barva není tak důležitá, ale zkuste se zeptat zda autopůjčovna Praha nabízí i jiné barevné provedení, budete překvapeni kolik společností vám vyjde vstříc. Dobrý pozor si také dávejte na odjeté kilometry. Některé autopůjčovny především Autopůjčovna Praha si pečlivě střeží tachometr. V některých smlouvách budete mít přesně daný limit, kolik můžete projet za půjčené období. Na závěr se ještě domluvte kam auto vrátíte a co dělat v případě poruchy na silnici. Autopůjčovna Praha nabízí zdarma půjčení náhradního vozu. Mezi nejoblíbenější značky, které autopůjčovna Praha nabízí, patří Škoda Octavia, Ford Focus či Audi A4. Dopřejte si luxus ve formě auta, kdykoliv jen budete chtít. Půjčovny po celé ČR jsou vám otevřeny.

Aktualizace: 05.12.2018 15:35