Půjčovna aut na letišti v Praze

letiste-vaclava-havla-nastupovat

Letíte do Prahy a potřebujete si půjčit auto, aby jste byli vždy mobilní? Potřebujete, aby Vám auto přistavili nebo vyzvedli přímo na letišti i mimo pracovní dobu nebo státní svátek? Máte turistickou návštěvu Prahy, a chcete se podívat na další města a památky nejen v České republice, ale i ve vedlejších státech? Nebo jste právnická osoba a potřebujete pronajmout auto na letišti pro svého zahraničního zaměstnance? Nehledě na to, za jakým účelem navštěvujete Prahu, tým autopůjčovny Taggart je schopen přistavit auto na letiště těsně k příletu i v mimopracovní dobu, a po podepsání jednoduché smlouvy autem můžete hned používat.

Jak probíhá pronájem auta na letišti

Postup při pronájmu auta na letišti v Praze je úplně stejný, jako při běžném pronájmu autaje zcela jednoduchý. Na webových stránkách naší autopůjčovny si vyberete auto v sekci vozový park, které splňuje Vaše požadavky ( https://www.taggart.cz/pricelist). Vyberete datum a čas doručení auta, označíte, že přistavení auta má být na letišti, a do poznámky ideálně uveďte číslo letu, aby pracovník autopůjčovny to mohl sledovat v reálném čase, a auto tak dokázal přivézt přesně k příletu a to i za situace, kdy přiletíte dřív nebo se zpožděním. V pracovní dobu přistavujeme vozidlo na letiště zcela ZDARMA

Při pronájmu řidič stačí mít u sebe platný občanský a řidičský průkaz, nájemné a vratnou kauci (případně kreditní kartu s povoleným limitem). A to je vše! Jak nájemné, tak kauci můžete zaplatit v českých korunách, nebo i v cizí měně (EUR, USD), platební kartou anebo dokonce bankovním převodem. 

Na rozdíl od konkurence, která Vás nechá chodit po letišti a hledat místo předání, tak zaměstnancí naší autopůjčovny budou na Vás čekat před východem z terminálu a auto přistavujeme přímo na parkoviště dle terminálů příletu a to:  

 • v případě terminálu jedna, tak se jedna o parkoviště u hotelů Marriott nebo
 • dolní parkoviště hned u vchodu/vychodu z terminálu 2. 

Po podepsání jednoduché smlouvy a společné kontroly auta můžete rovnou vyjet na svou cestu!

Vrátit auto můžete na stejném místě a ve Vámi určený čas dle dohody s kolegou. Převzetí auta trvá většinou maximálně 10 minut. Po kontrole auta kauce Vám pak bude vrácená stejným způsobem a ve stejné měně, v jaké byla původně zaplacená. Jestlipak necestujete letadlem a auto chcete vrátit jinde, není to problém a vše můžete dohodnout na naší infolince na čísle +420 775 592 097.

 

Proč je pronájem na letišti s autopůjčovnou Taggart pohodlný

Autopůjčovna Taggart je na trhu přes 10 let a máme obrovské zkušenosti s poskytováním jen těch nejkvalitnějších služeb. Při objednání auta na letišti u nás, získáte následující výhody:

 • přistavíme na letiště zcela ZDARMA během pracovní doby a v mimopracovní dobu za minimální poplatek;
 • auto budete mít hned po příletu, neboť sledujeme číslo Vašeho letu a auto vždy přistavíme včas;
 • potkáme Vás u vchodu do terminálu a odvedeme přímo k autu;
 • naši správci dle potřeby umí mluvit v češtině, angličtině nebo ruštině;
 • předáme Vám nové, čisté a spolehlivé auto;
 • flexibilní možnost pronájmu s limitem nebo bez limitů km; 
 • v ceně máte kompletni pojištění vozu po celé EU;
 • žádné skryté poplatky;
 • přijmeme hotovost (CZK, EUR, USD), platební karty nebo bankovní převod;
 • předání vozů trvá v průměru 10 minut a hned můžete s autem odjet;
 • budeme Vám k dispozici 24/7 na infolince +420 775 592 097;

Objednávky nebo dotazy můžete směřovat na info@taggart.cz anebo nás kontaktovat telefonický na čísle +420 775 592 097. 

 

Může Vás zajímat:

 

Tagy: autopůčovna letiště Praha, půjčovna aut letiště Praha, pronájem auta na letiští v Praze