Nová pobočka autopůjčovny Taggart v Brně

 

Potřebujete auto a řešíte, jak to zařídit? Auto, které je technicky zcela spolehlivé, reprezentativní, praktické, pojištěné a se zaplacenými dálničními poplatky? Takové auto si v žádném případě nemusíte zrovna kupovat, ale můžete si ho například pronajmout – za rozumnou cenu, za jasných podmínek, a hlavně bez starostí s provozem. Od 1 června autopůjčovna Taggart Brno bude poskytovat komplexní systém služby, které vám snadno zajistí vozidlo přesně podle vašeho přání.

Proč využít pronájem auta?

Důvody mohou být různé – například:

  • pracovní cesta, cesta na dovolenou nebo na výlety
  • provoz pro firemní účely
  • možnost využití různých typů aut, kterými můžete reprezentovat při vašem podnikání nebo mezi přáteli
  • dočasné zapůjčení auta, když máte své v servisu
  • když potřebujete využít vůz s jiným výkonem nebo přepravním prostorem atd.

Pohodlně a jednoduše

Naše půjčovna aut v Brně nabízí rozsáhlý vozový park různých značek a modelů, včetně luxusních nebo vícemístných vozidel. Své vysněné auto si můžete vybrat pohodlně přes internet a spočítat si hned i cenu nájmu.

Autopůjčovna Taggart v Brně – víc, než čekáte

Pronájem je možný krátkodobý (jednotlivé dny nebo týdny – do jednoho měsíce), nebo dlouhodobý (na měsíce i roky), kdy se vůz neustále obnovuje a vy nemusíte řešit vůbec žádné starosti, které provoz vozidla běžně vyžaduje (STK, přezouvání kol, řešení závad, poplatky za pojistky, výměny oleje, sezónní servis atd.). Za auto platíte prostě jen když ho máte půjčené, což je oproti vlastnictví vozu, které zavazuje starostmi i vazbou na úspory, mnohem výhodnější.

Neomezujte se lokalitou

Taggart působí nejen jako autopůjčovna v Brně, ale i na řadě dalších míst – těmi ale není omezena. Vybrané auto si můžete nechat přistavit doslova kdekoli a kdykoli (služby jsou poskytovány nonstop) po celé ČR a využívat jej třeba i na cesty do zahraničí.

 

Spočítat pronájem automobilů