Autopůjčovny Praha

Za několikaleté působení Autopůjčovny Praha, známé především pod názvem Taggart, její služby stačil využít již velký počet zákazníků. Služby Autopůjčovny Praha se zaměřují na krátkodobé i dlouhodobé půjčování populárních, spolehlivých vozů, které jsou zpravidla nové nebo maximálně jeden rok staré. Veškerá vozidla Autopůjčovny Praha jsou zároveň pravidelně kontrolovány specializovaným servisem, tudíž nemusí mít klienti Autopůjčovny Praha sebemenší strach o své bezpečí a spolehlivost vozů. Na rozdíl od jiných autopůjčoven, které se většinou specializují na jeden nebo několik málo typů vozů, můžete u Autopůjčovny Praha nalézt celou řadu vozidel vhodných pro nejrůznější příležitosti. Ať už máte zájem o běžný, všestranně využitelný vůz jako je Škoda Octavia, nebo byste se raději projeli designově originálním a svým výkonem nenapodobitelným Fordem Mustang, můžete si být jisti, že vybraný vůz v nabídce Autopůjčovny Praha Taggart naleznete.

Dlouhodobý pronájem vozu

Pokud se chystáte například na dovolenou nebo na dlouhodobější služební cestu, pravděpodobně budete k jejímu úspěšnému uskutečnění potřebovat spolehlivý vůz za rozumnou cenu. V nabídce Autopůjčovny Praha naleznete přesně taková vozidla, která disponují malým počtem najetých kilometrů a neobsahují žádné reklamy a polepy, které by kazily celkový design auta. Mnoho zákazníků Autopůjčovny Praha zajímá, jaký je průměrný věk zapůjčovaných vozů. Tato doba činí v případě dlouhodobého pronájmu vozidel devět měsíců a průměrný počet najetých kilometrů u těchto vozidel čítá osmnáct tisíc kilometrů. Aby byla bezpečnost a spokojenost klientů Autopůjčovny Praha ještě vyšší, rozhodla se autopůjčovna vyřazovat z nabídky všechny vozy, které za dobu svého působení přesáhnou hranici šedesáti tisíc najetých kilometrů. V případě dosažení této hranice je vozidlo nahrazeno zcela novým modelem. Tato politika dává klientům Autopůjčovny Praha možnost být zcela prvními uživateli vozu, což na trhu s půjčováním vozidel rozhodně nebývá častým úkazem. I díky této politice se může Autopůjčovna Taggart po právu řadit na první příčky v žebříčku spolehlivých autopůjčoven, k čemuž pomáhá i garance spolehlivosti a nejrůznější výhody pro stálé klienty.

Jak si zapůjčit vůz?

V případě, že byste dospěli k závěru, že si potřebujete zapůjčit kvalitní a spolehlivý vůz, vede k jeho zapůjčení od Autopůjčovny Praha velmi jednoduchá cesta. Poté, co si konkrétní model vyberete, naleznete na hlavní internetové stránce Autopůjčovny Praha rezervační formulář, který jednoduchým způsobem elektronicky vyplníte a díky jeho naprogramování se rovněž přehledně dozvíte, jaká bude cena zapůjčení v závislosti na konkrétním modelu vozu a délce trvání zapůjčení. V rámci rezervačního formuláře také uvedete informaci, kam chcete vůz přistavit. Vůz Vám bude následně přivezen na místo Vašeho určení bez nutnosti nepohodlného cestování za účelem vyzvednutí auta. Pro převzetí vozidla od Autopůjčovny Praha potřebujete pouze základní dokumenty, tedy občanský a řidičský průkaz a platební kartu, skrze kterou zaplatíte za vypůjčení. Uhrazena musí být rovněž vratná záloha, která se liší na základě konkrétních vozů. Se zapůjčeným vozem můžete následně cestovat po celé Evropské Unii s výjimkou Lotyšska, Bulharska, Rumunska, Litvy a zemí bývalé Jugoslávie. Poté, co si vůz řádně užijete, je nutné doplnit nádrž a odevzdat vozidlo kdekoliv v Praze, kam si pro něj přijedou zaměstnanci Autopůjčovny Praha. Pokud by si klient přál odevzdat vozidlo jinde než v Praze, musí počítat s povinným příplatkem sedmdesáti korun a dalších čtyř korun za každý kilometr.

Nejlepší ceny za nové vozy

Jeden z aspektů Autopůjčovny Praha, který ji řadí na přední příčky a který jí umožňuje překonat konkurenci, jsou extrémně nízké ceny, za které firma svá vozidla poskytuje. To Autopůjčovně umožňuje především partnerství s řadou dalších firem, spolupráce s efektivními autoservisy a mnoho dalšího. Jednou ze speciálních slevových akcí Autopůjčovny Praha je sleva v případě dlouhodobého zapůjčení vozu v letních měsících. Tato akce Autopůjčovny Praha se týká dieselových vozů, a to konkrétních modelů Škoda Octavia III a Octavia III Kombi. Měsíční poplatek za zapůjčení těchto vozidel tak činí dvanáct tisíc, respektive třináct a půl tisíce měsíčně. V případě, že by byl ze strany klienta zájem o prodloužení doby určené k zapůjčení vozu Autopůjčovny Praha, není problém po domluvě tuto dobu prodloužit.

Výhody Autopůjčovny Praha

Bezkonkurenčně nízké ceny a spolehlivost zapůjčovaných vozidel nejsou zdaleka jedinými důvody pro popularitu Autopůjčovny Praha. Když si jeden z vozů této firmy zapůjčíte, můžete zároveň počítat s velmi rychlým vyřízením veškerých formalit, přičemž Vámi vybraný vůz tak může stát na příslušném místě ještě ten den. Zároveň nemusíte mít sebemenší starosti s náklady na provoz, údržbu a pojištění auta, protože to všechno je hrazeno přímo autopůjčovnou Taggart. Klienti navíc nejsou vázáni žádnou smlouvou a pro podnikatele bude zajisté příjemnou skutečností fakt, že se v nabídce Autopůjčovny Praha nachází také možnost zapůjčit si vůz na fakturu a odečíst si tak náklady z daní. Společnost má zároveň připravena i řešení pro případ havárie, kdy si můžete náhradní vůz od Autopůjčovny Praha bez jakýchkoliv příplatků zapůjčit pod podmínkou, že nejste viníkem autonehody. Všechny náklady spojené se zapůjčením dalšího vozu a opravami toho původního jsou následně hrazeny z povinného ručení toho, kdo autonehodu zavinil. Pokud byste byl viníkem, není přistavení náhradního vozu Autopůjčovny Praha možné. V tu chvíli můžete využít možnost krátkodobého zapůjčení jiného vozu.

Reference na autopůjčovnu

Kvůli poruše mého vlastního vozu jsem byl donucen využít služby Autopůjčovny Praha a pro pracovní účely si zapůjčit jiný vůz. Od samého začátku jsem byl velmi spokojen s jednoduchostí a rychlostí celého procesu, navíc byl vůz, který jsem si zapůjčil, v naprosto perfektním stavu. Další věcí ohledně Autopůjčovny Praha, která mne velmi potěšila, byly nulové poplatky spojené s vyřízením celého zapůjčení a servisem vozu. Ačkoliv jsem neměl možnost vyzkoušet všechny vozy Autopůjčovny Praha, jsem si jistý, že jejich spolehlivost bude stejná jako u mnou zapůjčeného modelu a tudíž služby této společnosti potenciálním zákazníkům jednoznačně doporučuji.

Aktualizace: 05.12.2018 14:21