Autopůjčovny v Praze

V současné době je stále více oblíbenější vzít si auto na tzv. Operativní leasing a nebo si jej jen na určitou dobu půjčit. Autopůjčovny v Praze vám umožní auto půjčit na jeden den, ale i na několik měsíců či rok. Musíte jen správně vybrat tu nejlepší a hlavně nejlevnější půjčovnu pro vás. Mezi nejlevnější autopůjčovny v Praze se řadí autopůjčovna Taggart, která sídlí v ulici Politických vězňů 911/8. Tato společnost vám nabízí jak operativní leasing, tak i dlouhodobý pronájem. Autopůjčovny v Praze jsou velice zatěžované a jejich nabídka musí držet krok s poptávkou, takže se můžete těšit na nejmodernější, nejnovější a hlavně nejbezpečnější auta na českém trhu. Autopůjčovny v Praze jsou k dispozici i pro cizince. Taggart půjčuje auta vždy nová nebo maximálně rok stará. Vy si tak můžete být jistí, že vaše půjčené auto bude kvalitní. Autopůjčovny v Praze a především Taggart jsou prověřené mnoha spokojenými zákazníky. Autopůjčovny v Praze a hlavně půjčovna Taggart se na českém trhu pohybují řadu let a nabízejí to nejlepší.

Historie autopůjčoven

V zahraničí je půjčování aut daleko oblíbenější, nabídka je opravdu široká. Například v USA je půjčování aut zcela běžné a jen minimální procento obyvatel má své vlastní auto. Autopůjčovny v Praze tuto nabídku na dlouhodobý pronájem samozřejmě také nabízejí. Historie půjčoven u nás sahají na začátek 20. století, kdy autopůjčovny v Praze a v celém Rakousku-Uhersku nabízejí první auta, mezi první společnosti se řadí Sixt. Autopůjčovny v Praze a ve zbytku ČR začínají svou zlatou éru teprve po revoluci v roce 1989. V této době se začínají rozmáhat také autopůjčovny v Praze, Brně, Liberci, Plzni nebo v Českých Budějovicích. Pokrok jde dopředu a klient už si nepřeje mít nic standardního, a tak se musí autopůjčovny v Praze stále rozvíjet a nabízet novinky, aby uspokojili individuální potřeby zákazníka. Autopůjčovny v Praze se předhánějí s akčními nabídkami a s nejlepšími službami pro občany ČR i pro zahraniční turisty. V posledních měsících se rozmohla nabídka tzv. Operativního leasingu, kdy si klient své auto pronajme na několik let u nějaké autopůjčovny v Praze.

Bezpečnost především

Co vám tedy mohou nabídnout autopůjčovny v Praze? Především bezpečnost, příjemné vystupování, moderní design a ochotu. Taggart vám nabízí deset aut, od škodovky, přes VW, až po Mustanga. Vy určujete, které auto si půjčíte a na jak dlouho. Ke každému vozu si můžete pořídit také autosedačku nebo navigaci za malý poplatek. Autopůjčovny v Praze vám vaše auto přivezou na smluvené místo, po Praze je odvoz zdarma, do dalších měst se připočítává taxa, Taggart má 4Kč/km. Taggart a autopůjčovny v Praze vám nabízejí také operativní leasing. To znamená, že si dlouhodobě pronajmete auto a za fixní měsíční poplatek můžete auto používat. V ceně jsou připočteny zimní i letní pneumatiky plus jejich výměna a také pojištění. Autopůjčovny v Praze nabízejí velice solidní spoluúčast při nehodě či poškození vozu. Operativní leasing má ovšem striktnější pravidla pro zapůjčení, doba se pohybuje mezi 1 – 4 lety. Autopůjčovny v Praze nabízející operativní leasing a především společnost Taggart vám nabízí slevy a výhodní nabídky při opakovaných zápůjček aut. Zvyšující se procenta českých občanů, kteří si auto půjčí u některé autopůjčovny v Praze, dokazuje, že je tato nabídka opravdu skvělá.

Jak půjčit

Jestliže jste se rozhodli navštívit autopůjčovnu, můžeme vám doporučit autopůjčovny v Praze a to především Taggart. Tato autopůjčovna je prověřená a velice ochotná vycházet vstříc všem svým zákazníkům. Některé autopůjčovny v Praze po vás mohou vyžadovat výpis z účtu či smlouvu, že jste zaměstnán – Taggart toto po vás nebude chtít. Nabízí jen ty nejlepší a nejnovější vozy v ČR. Ceny jsou zde velice příznivé. Autopůjčovny v Praze se předhánějí, která z nich bude mít nejlepší nabídku. Jak si tedy půjčit auto? Půjčování je velice jednoduchá záležitost, vyberete si město, ve kterém si chcete auto půjčit a zadáte do prohlížeče např. autopůjčovny v Praze, poté pro vás výhodnou společnost (my jsme vybrali Taggart), kliknete na její webové stránky (www.taggart.cz) a v pohodlí domova si vyberete vůz, který si chcete půjčit. Poté stačí zavolat, nejlepší je dostavit se na pobočku autopůjčovny v Praze a vše na místě sjednat. Jako doklad si vezměte občanský průkaz, řidičský průkaz a platební kartu. Při půjčení na delší dobu u autopůjčovny v Praze, počítejte také s vratnou kaucí, která se pohybuje od 10000 Kč, dle typu vozu.

Nehoda není náhoda

Při převzetí vozidla podepisujete u autopůjčovny v Praze nájemní smlouvu. Všeobecné podmínky, které musíte dodržovat naleznete také na webové stránce autopůjčovny. V Praze a v ostatních městech je potřeba dodržovat ujeté kilometry a nepřejíždět tento limit, za porušení se platí tučné pokuty, ovšem můžete se domluvit a zvýšit tento limit, samozřejmě za malý poplatek. Autopůjčovny v Praze vám auto dodají s plnou nádrží, až budete auto vracet, nádrž opět doplňte. Po vyřízení všech záležitostí můžete vesele své nové, pronajaté auto užívat. Jestliže vás potká nějaká nepříjemná příhoda, nejčastěji nehoda či odcizení auta, zavolejte na pobočku autopůjčovny v Praze a na policii ČR (při krádeži) a informujte je o všem co se stalo. Nejste-li viníkem nehody, autopůjčovny v Praze vám dodají náhradní vůz a dál s vámi nehodu neřeší, v opačném případě se připravte na nepříjemné běhání mezi úřady a půjčovnou. Nebojte se, autopůjčovny v Praze dnes sepisují smlouvy tak, abyste měl pro vás příjemnou spoluúčast a nemusel jste platit přehnaně vysoké částky. Autopůjčovny v Praze se musejí nějak pojistit proti tomu, kdybyste chtěli auto ukrást, proto některé instalují do vozu čip, který dokáže auto lokalizovat.

Závěrem

Při půjčování aut je velice důležité uvědomit si, že cena uvedená na internetových stránkách je povětšinou bez DPH a ostatních položek. Proto vám Taggart a jiné autopůjčovny v Praze umožňují vypočítání celkové částky se všemi položkami, díky kalkulačce, kterou naleznete na webu Taggartu. Vždy je dobré vypočítat si, zda se vám půjčení aut u některé autopůjčovny v Praze vyplatí. Půjčky aut se obecně nejvíce vyplatí podnikatelům a větším firmám, pro účely služebních aut. Autopůjčovny v Praze na podnikatele myslí a zejména Taggart má pro podnikatele zajímavé nabídky, které se jen těžko odmítají. Jestliže si spočítáte veškeré (opravdu veškeré) náklady na provoz auta (pojištění, pneumatiky, servis a další) vyjde vám, že pokud si zažádáte o operativní leasing u autopůjčovny v Praze, ušetříte nejenom peníze, ale také čas a hlavně nervy. Veškeré opravy neřešíte, pneumatiky vám přezují a všechny servisy provedou, v rámci měsíčního paušálu. Dovezete své pronajaté auto do autopůjčovny v Praze, u které ho máte půjčené a oni se o vše postarají. Navíc se za 4 roky můžete těšit na zbrusu nové auto, které vám autopůjčovny v Praze opět nabídnou, vy nebudete muset platit žádné peníze navíc. No není to skvělé? Vyzkoušejte autopůjčovny v Praze a zejména Taggart, nebudete litovat.

Aktualizace: 05.12.2018 14:20