Pronájem vozu Škoda Octavia III 1.6 TDI

Pronajmout si automobil není v dnešní době nic neobvyklého, ani nedostupného. Spíše naopak. Může to být pro celou řadu lidí různých profesí značně výhodné. Naše autopůjčovna Taggart sídlící v Praze myslí především na Váš komfort. Je pro nás vždy potěšením, když můžeme nabídnout nový, zajímavý vůz, ideálně špičku ve své kategorii. To se stalo právě teď a s radostí Vám představujeme pronájem nové Škody Octavia třetí generace se silnějším dieselovým motorem 1.6 TDI, která disponuje převodovkou s manuálním řazením.

A na co konkrétně se můžete těšit? Především na velkorysý, prostorný interiér, který ocení nejen rodiny s dětmi, ale také například manažeři, nebo podnikatelé, kteří si na delších cestách chtějí dopřát zasloužené větší pohodlí. Nová Octavie je díky svému prostornému interiéru vhodná i pro osoby delší postavy. Takže pokud jste vysocí a nechcete v autě pořád „přikrčovat“, je tohle ta správná volba. Dále velice moderní a elegantní design. Ten je atraktivní jak pro mladší, tak i pro starší ročníky a se kterým se rozhodně nebudete muset stydět vyjet na silnici. Na podobné vozy v pražské půjčovně aut Taggart jste již jistě zvyklí a my jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout opět velice zajímavý a výhodný vůz, protože pokud byste chtěli porovnat tyto aspekty: cena/kvalita/komfort/jízdní vlastnosti, marně byste hledali lepší automobil, než právě tento.

Kromě dojmu z velmi elegantního interiéru a exteriéru, mnohé překvapí působivé jízdní vlastnosti. Ty má nová generace Octavie znatelně lepší, než její předchůdkyně.  Lepší vyváženost je znát především v jízdě do zatáčky, kdy je vůz stabilnější, tím myslíme především zadní část, kde je poměrně dlouhý kufr. Systém ESC (elektronická kontrola stability) je zde proveden opět mnohem citlivěji a lépe, než u předchozích modelů. Za zmínku zcela jistě stojí i to, že při celkovém zvětšení karoserie na 4659 mm došlo ke snížení hmotnosti o více než 100 kg. Je tedy vidět nemalý technologický pokrok. Objem zavazadlového prostoru je celkem 610 litrů a páté dveře se ovládají elektronicky. Jednoduše stisknutím tlačítka (uvnitř, nebo na klíči) se otevřou, nebo zavřou. K celkově skvělému dojmu přispívají i detaily, jako je například zabudovaná 230V zásuvka.

Motor 1.6 TDI disponuje 77kW a s udávanou spotřebou okolo 3,8l/100km se řadí mezi nejméně žíznivé kombíky. Řidiči ocení i systém, který dokáže vypnout motor při delší nečinnosti, a to například ve městě při čekání na semaforech, což není nic neobvyklého, zejména v Praze. K již zmiňovanému vyššímu komfortu dopomáhá i to, že ani při svižné jízdě po dálnici není čtyřválcový motor v podstatě vůbec slyšet.

Samozřejmě nejdůležitější na každém vozidle je jeho bezpečnost. S tímto nová Octavia nezůstává pozadu. S airbagem u řidiče a spolujezdce, bočními airbagy vpředu, hlavovými airbagy s tříbodovými výškově nastavitelnými předními bezpečnostními pásy s přitahovači se budete cítit opravdu velmi bezpečně a rodiny s malými dětmi ocení i tři tříbodové bezpečnostní pásy vzadu a příprava pro uchycení dvou dětských sedaček.

Vřele doporučujeme si vůz alespoň vyzkoušet. Bude nám ctí, když k tomu využijete služeb naší autopůjčovny. Jsme zcela přesvědčeni, že nebudete litovat a že si tento vůz zamilujete. Autopůjčovna Praha Taggart, na ulici Politických vězňů 911/8 v Praze 1, Vám ráda předá nabyté zkušenosti a pomůže nejen s pronájmem vozidla, ale zajistí také operativní leasing a udělá maxim pro Vaši spokojenost za bezkonkurenční ceny, na které jsou naši stálí zákazníci již zvyklí. Pronájem Octavie Vám může přinést nejen pohodlí, ale i ušetřené peníze a starosti.