Překročení mezníku 2000 pozitivních referencí

Autopůjčovna Taggart reference

V dnešní době, kdy je trh s autopůjčovnami vysoce konkurenční a spokojenost zákaznicku hrají klíčovou roli v rozhodování, je dosažení hranice 2000 pozitivních referencí na Google pro hlavní pobočku autopůjčovny Taggart v Praze významným úspěchem. Tento úspěch je o to působivější, když uvážíme, že za 13 let celkově bylo uskutečněno více než 28 000 pronájmu, což svědčí o trvalé spokojenosti a loajalitě naších zákazníků.

Tento úspěch není jen číslo, ale odráží neustálé úsilí a závazek autopůjčovny Taggart k poskytování vysoce kvalitních služeb a proklientského přístupu. Od svého založení se Taggart soustředí na zajištění maximální spokojenosti zákazníků, což se projevuje v každém aspektu jejich činnosti - od přátelského přístupu personálu až po vynikající stav vozového parku.

To, že naše půjčovna aut dosáhla hranice 2000 pozitivních referencí, je důkazem toho, že naše úsilí nezůstává nepovšimnuto. Jsme rádi, že zákazníci oceňují jak kvalitu služeb, tak i transparentnost a férové jednání, které autopůjčovna Taggart zastává. Takovýto milník je nejen důvodem k oslavě pro společnost, ale také pro její věrné zákazníky, kteří se mohou spolehnout na konzistentně vysokou úroveň služeb.

Rok 2023 se pro půjčovnu aut Taggart stal dalším rokem úspěchů, když potřetí v řadě obhájila fantastické 5* hodnocení od zákazníků na serveru Firmy.cz, provozovaném společností Seznam. Toto hodnocení je o to významnější, že reflektuje nejen krátkodobou spokojenost zákazníků, ale i dlouhodobou důvěru a loajalitu, kterou si naše společnost vybudovala.

Na závěr bychom chtěli znovu poděkovat všem zákazníkům autopůjčovny Taggart za jejich neustálou podporu, důvěru a pozitivní hodnocení. Vaše zpětná vazba a loajalita jsou pro nás neocenitelné a motivují nás k neustálému zdokonalování služeb.Děkujeme, že jste součástí naší cesty a těšíme se na mnoho dalších úspěšných let společné spolupráce.