Vážení klienti, 

V rámci správy Vaších aut od začátku září začnou Vás naší správci navolávát ohledně přezutí. Máme pro Vás zarezerovaný Autocentrum Stehlík, Nádražní 10, Praha 5, Smíchovské nádraží, kám můžete přijet a na počkání Vás na místě přezují. V případě, že nechcete čekat, tak 3 minuty pěšky od pneuservisu je metro Smíchovské nádraží a můžete auto nechat v pneuservisu a zastavit se pro něj dle Vaších časových možnosti. Během přezutí technicy autoservisu zároveň provedou podzímní prohlídku brzdových destiček a kotouču a nápravy. V případě, že je nějaký díl hodně opotřebovaný, tak Vám to ihned ZDARMA vymění. 

 

Často kladené otázky:

  • Jaký je postup?

Zcela bezstarostný pro Vás. Domluvíte se s naším správcem na termínu, který Vám vyhovuje a kdy se můžete zastavit k nám do pneuservisu a my vše ostatní zařídíme. Ve Vámi určený čas a den, na Vás budou čekat v  pneuservisu a budou mít připravené zimní gumy pro Vaše auto a přezují Váš vůz na počkání (cca 30-40 minut). Přezutí je samozřejmě pro Vás zcela zdarma a všechny náklady jdou za námi.

  • Do kdy smím jezdit na letních gumách?

Zimní pneumatiky jsou v ČR povinné od 1.11 do 31.3 pokud na silnici leží souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námraza. Dále pokud lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na silnici během jízdy může souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy vyskytovat. Povinnost zimních pneu vzniká taky na silnicích a úsecích kde je vystavená dopravní značka “Zimní výbava”, a to od 1.11 a zcela nezáleží jaká je teplota nebo zda je sníh.

  • Jak je to s pojištěním po 1.11?

Pojištění je vždy platné v situacích, když nedošlo k porušení zákonných dopravních předpisu. V případě, kdy by se Vám stala pojistná událost a měli by jste letní gumy, ale venku by nebyl žádný sníh a silnice by neměla značení “Zimní výbava”, tak pojišťovna bude řešit tuto událost jako běžnou situaci. Na druhou stranu v případě, že venku je námraza a na silnicí leží vrstva sněhu a vy způsobíte dopravní nehodu s letními gumami, tak pojišťovna vždy platí nárok na krácení a rozdíl mezi zaplacenou a reálnou částkou za opravu následně jde za řidičem. Z tohoto důvodu se vždy snažíme navolávat lidi s obrovským předstihem a zajistit co nejrychlejší přezutí Vašich vozů.

  • Lze změnit termín přezutí nebo posunout čas?

Je to vždy na domluvě, ale musíte nám to dát co nejdřív vědět. V případě, že nestíháte domluvený čas přezutí, tak nám to prosím dejte vědět co nejdřív na čísle 775 555 372. V zimní sezoně jsou pneuservisy zcela rozepsané a v případě, že by jste přijeli se zpožděním, tak může nastat situace, že pneuservis musí vzít dalšího klienta, který přijede včas a vy budete muset počkat než by se uvolnil prostor na Vaše auto. Samozřejmě v lokalitě pneuservisu lze nechat auto a dát klíčky našemu správci, který bude na místě a odjet na svoje schůzky a kolegové následně pohlídají, aby došlo k přezutí.