Pronájem auta Praha

Pokud se rozhodnete využít pronájem auta Praha, který nabízí firma Taggart, můžete si vybírat jak z vozů s kilometrovým limitem, tak i bez něj. Výhodou firmy Taggart je především fakt, že jí provozovaný pronájem auta Praha umožňuje dohodnout veškeré detaily s klientem, kterému je připraveno nejlepší možné řešení. A co přesně Vám tento pronájem auta Praha nabízí? Můžete se těšit na řadu spolehlivých vozů s plnohodnotným servisem, které Vám bude na přání přistaveno zaměstnancem firmy Taggart a následně po využití služby pronájem auta Praha i odvezeno z místa dle Vašeho určení. Pronájem auta Praha od Autopůjčovny Taggart rovněž nabízí zákazníkům nonstop servisní a informační linku, na kterou můžete volat skutečně kdykoliv. Všechny vozy, které si prostřednictvím služby pronájem auta Praha od firmy Taggart můžete zapůjčit, zároveň disponují celoevropským pojištěním. Samostatnou službou, kterou Taggart v rámci služby pronájem auta Praha nabízí, je zapůjčení auta spolu s firemním řidičem. Taggart poskytuje pronájem auta Praha za velmi příznivé ceny, v případě objednání služeb řidiče je navíc účtováno 250 korun na hodinu. Kromě toho má pronájem auta Praha mnoho dalších výhod, jako jsou například navigace, dětské autosedačky, nosiče zavazadlových boxů a mnoho dalšího, co si mohou klienti na přání vypůjčit společně s vozem.

Dlouhodobý pronájem vozu

Pokud byste měli zájem o dlouhodobý pronájem vozu prostřednictvím služby pronájem auta Praha od firmy Taggart, není v žádném případě problém jej zrealizovat. Firma nabízí řadu moderních, téměř neojetých vozů s perfektní karoserií. Pro pronájem auta Praha jsou připraveny pouze skutečně spolehlivé vozy, jejichž průměr najetých kilometrů se pohybuje okolo 26 000 kilometrů. Dlouhodobý pronájem auta Praha je společností Taggart uskutečňován na dobu deseti měsíců. Pokud vůz překročí hranici najetých kilometrů v počtu 90 000 kilometrů, je vyměněn a jeho dlouhodobé zapůjčení již pro naprostou bezpečnost klienta není možné. Nezřídka se tudíž stává, že zákazníci využívající pronájem auta Praha, který poskytuje právě Autopůjčovna Taggart, jsou naprosto prvními uživateli některých vozidel. I díky tomu si tento pronájem auta Praha již stačil získat stabilní základnu stálých klientů, kteří již zakusili spolehlivost této firmy a opětovné zapůjčení vozidla jim přináší řadu výhod.

Jak zapůjčení probíhá?

Pokud se rozhodnete využít pronájem auta Praha a vypůjčit si od firmy Taggart jeden z vozů, čeká Vás několik zcela jednoduchých kroků. První na řadě je samotný výběr vozidla. Na výběr máte hned z několika typů vozidel značky Škoda, praktickým uživatelům je nabídnut například Hyundai i30 Combi. Pokud potřebujete vozidlo schopné přepravit větší množství osob, már pro Vás firma Taggart v rámci své služby, často zvané pronájem auta Praha, připravenou dodávku Hyundai H1 disponující osmi místy. Perličkou v repertoáru firmy Taggart je kabriolet Ford Mustang s úctyhodnou silou 375 koňských sil, který je je poskytován pro službu pronájem auta Praha především milovníkům rychlosti a dobrodružství. Ten je nejvhodnější především pro milovníky rychlosti a sportovních vozů. V případě nerozhodnosti můžete využít speciální kalkulačku, kterou tým společnosti Taggart pro svůj pronájem auta Praha naprogramoval speciálně pro své zákazníky. Díky ní můžete porovnat cenu a jízdní aspekty až tří vozů, nad jejichž zapůjčením uvažujete. 
Druhým krokem pro úspěšné využití služby Pronájem auta Praha je včasná rezervace vozu, kterou je možné absolvovat formou rezervačního formuláře přímo na webových stránkách, do něj také uvedete místo vyzvednutí vozu. Služba Pronájem auta Praha, poskytovaná firmou Taggart, dále pokračuje přistavením a předáním vozu, k čemuž budete potřebovat svůj občanský průkaz a vratnou zálohu, která dosahuje v závislosti na typu vozu výše od 10 000 do 25 000 korun. Poté si už vůz od firmy Taggart bez problému užívat po celé Evropské unii s výjimkou států bývalé Jugoslávie, Litvy, Lotyšska, Bulharska a Rumunska a využít tak všechny benefity služby Pronájem auta Praha.

Jak probíhá servis vozu?

Autopůjčovna Taggart vybírá pro službu pronájem auta Praha pouze ty nejkvalitnější vozy, které samozřejmě podrobuje pravidelným servisním prohlídkám. Před samotným využitím služby pronájem auta Praha je klient vždy Při podpisu smlouvy se společností Taggart informován o tom, kdy by měl vůz být prohlédnut technikem. Pokud bude datum prohlídky kolidovat s dobou zapůjčení vozu, je klient povinen vůz v den prohlídky vrátit firmě Taggart a v rámci služby pronájem auta Praha poskytované touto firmou mu bude zapůjčen jiný vůz. Po provedení prohlídky je možné si opět vypůjčit původní vůz. Na podobném principu funguje situace, kdy je nutné vyměnit pneumatiky. Taggart opět kontaktujte majitele vozu a společně je následně domluven termín výměny pneumatik. Taggart v rámci služby pronájem auta Praha i v tomto případě zapůjčí zákazníkovi náhradní vůz. Pokud potřebujete využít pronájem auta, Praha nabízí i těm nejnáročnějším spoustu možností, nicméně Taggart je i díky své péči o zákazníky jednou z nejlepších firem v této oblasti.

Případ nehody vozu

Může se stát, že se vůz zapůjčený v rámmci služby pronájem auta praha provozované společností Taggart stane součástí dopravní nehody. Společnost nicméně učinila součástí služby pronájem auta Praha také zapůjčení náhradního vozu, ale pouze v případě, že zákazník není viníkem nehody. V opačném případě ovšem nemá viník právo považovat v rámci poskytnuté služby pronájem auta Praha náhradní vůz, místo toho si ovšem může zapůjčit krátkodobě jiný vůz. V případě spoluúčasti při nehodě bude Taggart praktikovat odčerpání peněz ze složené kauce za vůz. V takovém případě se může viníkovi nehody jeho pronájem auta Praha pochopitelně prodražit.

Osobní zkušenost

O firmě Taggart poskytující Pronájem auta Praha jsem se dozvěděl od známého, který tuto službu využil dříve. Chtěl jsem se tedy rovněž využít pronájem auta, Praha totiž občas vyžaduje mobilitu, kterou automobil poskytuje. Rozhodl jsem se zapátrat na internetu po dalších referencích a využil k tomu často používané heslo pronájem auta Praha. Tímto způsobem jsem našel velmi pozitivní feedback. Nakonec jsem dospěl k rozhodnutí využít pronájem auta Praha a nechat si tedy firmou Taggart přistavit vozidlo, které jsem si zapůjčoval pouze krátkodobě. Poté, pronájem auta Praha vypršel, vrátil jsem druhý den vozidlo zpět na původní místo, kde si jej opět převzal pracovník firmy a můj pronájem auta Praha tak byl úspěšně dokončen. Také mne zaujal servis, který je pro pronájem auta Praha od autopůjčovny Taggart poskytován. Před samotným zapůjčením i v jeho rámci byl na lince vždy dostupný zástupce firmyTaggart, a celý pronájem auta Praha tak probíhal velmi hladce. K tomu byly ceny vozů dostupných pro pronájem auta Praha zcela bezkonkurenční. Pokud tedy potřebujete na jakkoliv dlouhou dobu vůz, zadejte na internetu heslo pronájem auta Praha a využijte excelentní služby autopůjčovny Taggart.

Aktualizace: 05.12.2018 15:36