Půjčovna aut Praha

Nevlastníte auto a chtěli byste si vyjet na výlet za hranice či po krásách Čech a nebaví vás autobus nebo vlak? Tak přímo pro vás máme skvělou alternativu – pronajmutí auta u jedné z mnoha autopůjčoven v ČR. Nejznámější a nejprověřenější autopůjčovny jsou samozřejmě v Praze. Půjčovna aut Praha a zejména Taggart má své jméno velice dobře zakořeněné. Taggart se řadí v ČR jako nejlepší půjčovna aut. Praha nabízí pro své klienty vysoký komfort při výběru a přizpůsobení jednotlivci, péče je opravdu profesionální. A čím je půjčování aut tak skvělé? Půjčovna aut Praha vám nabízí širokou nabídku vozů, vyberete si, které vám nejvíce vyhovuje a o nic víc se nestaráte, žádné složité opravy, sledování složenek za pojištění nebo kontrola pneumatik. Autopůjčovna aut Praha se o vše postará za vás. Říkáte si, že půjčení musí být drahé? Jak u koho, ale v zásadě platí, že čím delší pronájem, tím nižší denní taxa. Například půjčovna aut Praha – Taggart nabízí pro své věrné zákazníky slevy za každé další půjčené auto.

Historie půjčování

Půjčování aut ve světě sahá až na konec 19. století, kdy se začaly automobily hojně vyrábět. V této době se v ČR ještě nevyskytovala žádná půjčovna aut. Praha přišla s tímto nápadem až počátkem 20. století. Od té doby je půjčování aut velice oblíbené a hlavně tedy v zahraničí velice žádané. Půjčovna aut Praha nabízí své služby pro české i zahraniční turisty, tak jako je tomu i v cizině. V USA je půjčování aut velice rozšířené a ve většině rodin ani vlastní auto nemají. Půjčovna aut Praha je v tomto ohledu ojedinělá a v Evropě není tak rozšířená, ovšem má stále více věrných zákazníků. Rozkvět zaznamenává půjčovna aut Praha po roce 1989, kdy se začalo jezdit do zahraničí a cizinci začali hojně navštěvovat ČR. V posledních letech se nabídky stále rozšiřují a některé společnosti nabízejí individuální a velice exkluzivní nabídky pro bohaté klienty, takové služby nabízí například půjčovna aut Praha – Taggart. Tato půjčovna aut Praha je oblíbená také díky skvělému zacházení a akčním nabídkám.

Operativní leasing vs. klasické půjčení

Mezi hlavní rozdíly mezi operativním leasingem a klasickým půjčením auta je délka a cena. Operativní leasing se většinou poskytuje na více let, mezi 1 – 4 lety. Půjčovna aut Prahanabízí většinou půjčení na 4 roky. Po skončení nájmu si můžete auto odkoupit, půjčovna aut Praha vám dá velice pěknou cenu nebo můžete pokračovat v pronájmu, kdy ovšem dostanete opět nové auto. Půjčovna aut Praha nabízí také různé úpravy aut, a vy si tak můžete své pronajaté auto, samozřejmě za poplatek, uzpůsobit potřebám (lepší světla, automatická převodovka, asistence při parkování). Tato vylepšení u klasického pronájmu auta nelze. Půjčovna aut Praha vám dané auto půjčí tak jak je bez dalších úprav. Hlavní výhody klasického půjčení spočívají v tom, že nejste zavázáni na delší dobu a můžete od smlouvy odstoupit. Půjčovna aut Praha – Taggart nabízí i roční pronajmutí vozu, většinou se však auto půjčuje v řádech dnů až týdnů.

Co Vám nesmí uniknout

Při půjčování auta si musíte projít celou smlouvu, abyste poté nebyli překvapení nějakou informací. Půjčovna aut Praha nabízí pro své zákazníky mnoho akčních nabídek, je potřeba pravidelně navštěvovat internetové stránky dané společnosti. Půjčovna aut Praha vám může nabídnout za stejnou cenu lepší vůz, pokud už jste si u firmy nějaké auto půjčili. Mezinárodní spolupráce některých firem je na vysoké úrovní a půjčovna aut Praha tuto výhodu nabízí. Než vycestujete s půjčeným autem do ciziny, domluvte se s vaší autopůjčovnou na podmínkách. Půjčovna aut Praha vám vystaví potvrzení, že do dané země můžete vycestovat a platí tam veškerý servis jako v ČR. Při vážné nehodě, kdy je auto tzv. na odpis, vám půjčovna aut Praha umožní zdarma odtah do ČR, kde se poté řeší spoluúčast a další nezbytnosti, jako je náhradní vůz. Při operativním leasingu vám půjčovna aut Praha nabízí zdarma náhradní vůz nebo odvoz při servisu až do domu.

Jak si půjčit

Než si vůbec půjdete někam půjčit auto, určitě se porozhlédněte po internetu a vyhledejte si nejznámější půjčovny s nejlepším hodnocením. Doporučujeme zadat do vyhledávače půjčovna aut (Praha, Brno nebo Plzeň podle toho kde bydlíte). Obecně platí, že půjčovna aut Praha má nejlepší hodnocení, protože se zde logicky půjčuje nejvíce aut, to ale neznamená, že by v Praze měli nejlepší služby. I v menších městech mají dobré půjčovny, musíte však brát také v potaz, která půjčovna je vašemu bydlišti nejblíže. Půjčovna aut Praha – Taggart je vyhlášená v celé ČR, u této společnosti víte, že je opravdu prověřená. Hledejte také podle toho, jak dlouho je na trhu daná půjčovna aut. Praha je město s nejvíce autopůjčovnami u nás, je dobré zeptat se někoho z okolí, který si již auto půjčil a může vám tak říct osobní zkušenosti. Jestliže jste vybrali nějakou společnost, já jsem vybrala Taggart (půjčovna aut Praha), dojděte si na jejich pobočku a vše si projděte s vyškoleným pracovníkem, který vám k danému typu auta poví vše, co potřebujete vědět. Půjčovna aut Praha – Taggart nabízí zejména auta značky Škoda, poté Audi nebo VW. Pro náročné klienty má v nabídce také Ford Mustang Cabrio.

Opravdu se o nic nestaráte?

Platí to, co máte napsané ve smlouvě. Pokud jste si jí řádně přečetli a já doufám že ano, nemůže vás nic překvapit a za rozepsané služby opravdu nic neplatíte. Dávejte si však pozor, některá půjčovna aut Praha chce vydělat na nepozornosti klienta. V současné době je však tento trend na ústupu, protože konkurence začíná růst, a tak je důležité, aby každá půjčovna aut (Praha, Brno, České Budějovice) přicházela s novými nápady a hlavně se slušným chováním. Před podepsáním smlouvy si vůz vyzkoušejte při zkušební jízdě, kterou vám nabídne každá půjčovna aut. Praha, Brno i další města, ve kterých jsou autopůjčovny, tuto nabídku samozřejmě podporují. Firmy na půjčování aut mají velice dobře pojištěné nehody a defekty na autě, dávejte si tedy pozor, aby vás půjčovna aut Praha nějak neznevýhodnila. Spoluúčast musí být pro obě strany výhodná. Nenechte se zlákat tvrzením, že výsledná cena bude levnější, pokud si nebudete přát žádné služby navíc, je pravda že půjčovna aut Praha má velice dobře spočítané za jaké služby se dá vydělat, ale základní výhody a služby mějte ve smlouvě vždy.

Závěr

Je dobré si nejdříve zjistit veškeré informace o dané autopůjčovně. Každá půjčovna aut (Praha, Brno, Plzeň) vám dodá veškeré informace o vozidle, smluvních podmínkách a rizicích pronajmutí. Půjčovna aut Praha nabízí slevy a věrnostní balíčky pro stávající klienty, ale i různé akce pro nové zákazníky. Jestliže si nemůžete dovolit auto a potřebujete na pár dní vyjet po vlastech českých, není nic jednoduššího než půjčovna aut Praha. Můžeme vám slíbit, že si auto nepůjčíte jen jednou. Služby jsou opravdu skvělé a vy se o nic nestaráte. Drobné defekty či lehčí nehody se řeší tak, že vám půjčovna aut Praha přiveze náhradní vůz, který vám zůstane až do doby, než vaše půjčené auto opraví. Půjčovna aut Praha a zejména Taggart je ověřená tisíci zákazníky nejen z Čech. Zahraniční turisté jsou zvyklý půjčovat si auta a tak se nespokojí jen se standardem. Půjčovna aut Praha - Taggart toto ví a proto se snaží pro své zákazníky dělat maximum.

Aktualizace: 05.12.2018 14:22