Pronájem minibusu s autopůjčovnou Taggartupraveny 1024

V případech, kdy vám nestačí kapacita osobního automobilu, přichází na řadu pronájem minibusu. Jeho pronajmutím získáte navíc nejenom další sedadla, kam můžete usadit spolucestující, ale i daleko větší zavazadlový prostor. Půjčení si minibusu je tedy ideálním řešením například pro firemní cesty ve větším počtu lidí, případně dokáže značnou měrou usnadnit život početnějším rodinám při cestování na zahraniční dovolenou. Velice praktickým řešením je pronájem minibusu též pro menší sportovní kolektivy či hudební kapely, jež cestují napříč republikou i za hranice.

Možná vás napadá otázka, proč si půjčit minibus pro cestu do zahraničí, namísto toho, abyste si půjčili dvě auta? Za vším hledejte peníze, nejinak je tomu i v tomto případě - v minibusu vás totiž cesta vyjde o poznání levněji. Řeč je zejména o úspoře za palivo a za dálniční známky - bude vám vždy stačit pouze jedna. Stejně tak všude ušetříte i za parkovné. Samotná cena pronájmu pak rovněž může hrát svou roli, byť nutno konstatovat, že cena půjčení minibusu je v některých případech přibližně totožná jako půjčení dvou malých obyčejnějších osobních aut. V případě, že budete chtít pronajmout dvě vozidla střední třídy, tak Vás půjčovne za 2 vozy bude stát  víc.

 

Proč si pronajmout minibus od autopůjčovny Taggart?

Půjčovna minibusu Taggart má pro vás přichystánu pestrou nabídku nových a zánovních minibusů. U každého námi pronajatého minibusu si tak můžete být jisti, že bude vonět novotou. A to doslova vonět, zakládáme si totiž na tom, aby vůz byl čistý a interiér hezky voňavý. Stejně tak u nás hraje prim i absolutní technická nezávadnost námi zapůjčovaných minibusů - všechny minibusy z nabídky autopůjčovny Taggart podstupují pravidelný a kompletní servis.

Pakliže si tedy od nás půjčíte minibus, nemusíte se obávat, že by vaše vozidlo potkaly po cestě nějaké technické potíže, díky kterým by se z vaší cesty stala noční můra. A to jak u krátkodobého, tak i dlouhodobého pronájmu minibusu. Dále určitě uvítáte skutečnost, že vám naše autopůjčovna umožní cestovat do zahraničí (v rámci EU, vyjma Bulharska a Rumunska), poskytneme vám tedy maximální svobodu. A to i co se týče počtu ujetých kilometrů, seženete u nás i minibusy bez limitu najetých kilometrů nebo levnější pronájmy s limitem.

Jestliže budete ale kdykoliv potřebovat pomoci, jsme vám k dispozici na non-stop podpoře, stejně tak jsme vám schopni zajistit asistenci kdekoliv po celé EU. Součástí ceny za pronájem minibusu je navíc veškeré potřebné pojištění (povinné i havarijní) platné i v zahraničí. Shrnuto podtrženo, zapůjčením si minibusu od Taggartu získáte možnost vycestovat ve vícero lidech bez toho, aniž byste se museli stresovat, že se může cokoliv pokazit. Nač tedy ještě vyčkávat s objednáním minibusu?

Vše vám ještě můžeme ulehčit tím, že vám minibus přistavíme až k vám před dům, po Praze dokonce zcela zdarma!

 

Jaké minibusy bychom vám doporučili k pronájmu?

V naší flotile vozidel pro vás máme přichystány osmi a devítimístné minibusy s manuální i automatickou převodovkou. Jmenovitě pro příznivce klasických převodovek je skvělou volbou třeba 9 místný Opel Vivaro s manuální převodovkou roku výroby 2018, který si lze pronajmout už od 766 korun na den.

Větší část nabídky autopůjčovny Taggart pak tvoří minibusy s automatickou převodovkou. Levnou volbou je v tomto případě naftovým 110 kW motorem poháněný devítimístný Volkswagen Transporter. Jestliže toužíte po luxusu a maximálním pohodlí, tak si můžete pronajmout luxusní 8 místný Mercedes-Benz V s výkonem 120 kW a velice přijatelnou spotřebou 6.2 l / 100 km.

Flotila minibusů Taggart tak čítá modely, jež se mohou chlubit příznivou cenou pronájmu, dostatečným výkonem, aby jízda byla i dostatečným prožitkem, a spotřebou, která nezruinuje vaši peněženku.

V případě zájmu nebo dotazu jsme Vám vždy nápomocné na čísle +420 775 592 097 nebo emailu: info@taggart.cz