Výhody měsíčního flexibilního pronájmu bez závazků

Líbilo by se vám si pronajmout auto a krom tankování už nic jiného neřešit, a jen si užívat radost z jízdy? Pak vězte, že se nejedná o sen, ale díky flexibilnímu pronájmu od Taggartu jde o reálnou možnost. Takovýto flexibilní pronájem auta vám totiž umožní si kdykoliv od nás zapůjčit nový či zánovní vůz, konkrétně průměrné stáří našeho vozového parku je nižší než 1 rok, na měsíc i déle, aniž byste museli řešit kde seženete pojištění nebo dálniční známku - vše je již součástí pronájmu.

Stejně tak vám díky flexibilnímu pronájmu odpadnou i starosti se servisem - ten je rovněž vždy v ceně. Navíc naše levné zánovní vozy pravidelně podstupují kompletní servis, tudíž nemusíte mít obavy, že by během výpůjčky došlo k technické závadě na voze. Pokud by se ale přeci jen něco událo a vozidlo by mělo tovární závadu, nemusíte vůbec zoufat, zdarma vám poskytneme náhradní vozidlo. Stejně tak, pokud zjistíte, že vám půjčený vůz nevyhovuje svými rozměry či jízdními vlastnostmi, můžete jej kdykoliv jednoduše vyměnit za jiný z jiné třídy a hlavně nemusíte znovu hradit startovací poplatky. Pronajatá vozidla z autopůjčovny Taggart vám zkrátka dávají naprostou volnost a svobodu.

 

Hlavní výhody flexibilního pronájmu auta od Taggartu

Obrovskou předností námi zprostředkovaného pronájmu je skutečnost, že je opravdu zcela bez poplatků. Nečeká na vás tedy žádná akontace nebo startovací poplatky. Zaplatíte tak pouze za první měsíc pronájmu a složité vratnou kauci a žádné další skryté platby už na vás nečíhají. Kauce se Vám vrátí, jakmile se rozhodnete vrátit vozidlo. Jelikož nic víc nebudete muset platit, tak nebudete tak muset sahat do svých úspor, což se vždycky hodí. Díky tomu, že nemáme startovací poplatky jako konkurence, tak tím pádem nemáte co ztratit.

Další velkou výhodou flexibilního pronájmu od Taggartu je fakt, že se jedná o pronájem vozu zcela bez jakýchkoliv závazků. Vždy se domluvíme pouze na délce pronájmu a tím to hasne. Navíc vůbec nevadí, když nám auto vrátíte před koncem smluvené doby - ani za to si neúčtujeme žádné poplatky.

Co se týče tarifu, tak to taky není problém a nemáme žádné skryte změny smluv. V případě, že budete potřebovat větší měsíční limit km, tak stačí nám to dát vědět a můžeme Vám kdykoliv změnit a to i u započatého měsíce. Ostatní smluvní podmínky zůstanou stejné. Zkrátka pokud hledáte dlouhodobý nebo flexibilní měsíční pronájem auta bez závazků a starostí, při němž se nebudete muset na nikoho vázat a utrácet své úspory, tak jste ho právě objevili.

Krom toho, že získáte možnost přijít k novému či zánovnímu autu bez jakýchkoliv startovacích poplatků a závazků, jako je to běžné u konkurence, tak flexibilní pronájem Taggart má i několik dalších benefitů. Jmenovitě například umožňuje půjčení auta opravdu komukoliv - fyzickým i právnickým osobám. Stejně tak plusem je, že vůz vám bude dostupný ihned po uzavření dohody s tím, že vám jej dokonce můžeme přistavit kamkoliv po ČR! A to kdykoliv vám to bude vyhovovat. Skvělá je i již zmíněná možnost umožňující během i po skončení pronájmu vyměnit auto za jiné, které se vám bude v daný okamžik více hodit a žádný nový startovací poplatek nebudete skládat.

 

Dlouhodobý pronájem vs. Operativní leasing - Co je flexibilnější?

Hlavním produktem, který dokáže konkurovat flexibilnímu pronájmu auta je operativní leasing. I když ne tak docela, neboť leasing má oproti pronájmu celou řadu nevýhod, které z něj dělají méně flexibilnější a svobodnější variantu obstarání si auta. Největším problémem operativního leasingu je, že nedokáže z dlouhodobého hlediska pružně reagovat na změnu vašich potřeb nebo životní situace. Problém nastává zejména při předčasném vrácení vozu - za něj si leasingové společnosti účtují tučné pokuty. Ačkoliv tedy leasing vypadá na první pohled jako levnější volba, není tomu úplně tak. Obzvláště pokud k tomu připočteme fakt, že u operativního leasingu na vás čeká řada skrytých poplatků.

Dlouhodobý pronájem má navrch i co se týče volnosti, kterou vám nabízí. Nebudete totiž vázání smlouvou na několik let dopředu, ale pouze výpůjční dobou, jež může činit klidně pouze jenom měsíc - navíc si ji můžete přizpůsobit dle vašich potřeb. To znamená, že získáte možnost používat auto opravdu jen tehdy, když ho budete skutečně potřebovat. To díky tomu nebude zbytečně stát v garáži. V neposlední řadě je plusem flexibilního dlouhodobého pronájmu i jednoduchost s jakou se dá zařídit. Stačí si pouze vybrat auto a zvolit si termín a délku pronájmu. Nic víc, oproti operativnímu leasingu na vás tedy čeká minimum zařizování a papírování.

 

Nač tedy ještě déle otálet s vyzkoušením flexibilní pronájem od Taggartu.

Aktualizace: 31.05.2021 16:09