Levná autopůjčovna: když cena potká kvalitu

V dnešní rychle se měnící době se mobilita stala klíčem k úspěchu a svobodě. Ať už plánujete obchodní cestu, dovolenou nebo jen potřebujete náhradní vozidlo, autopůjčovna vám může nabídnout rychlé a efektivní řešení. Ovšem, jak najít tu správnou rovnováhu mezi cenou a kvalitou? Levná autopůjčovna nemusí vždy znamenat kompromis v oblasti pohodlí nebo bezpečnosti. V následujícím článku se podíváme, jak vybrat takovou autopůjčovnu, která nabízí skvělé služby za přijatelnou cenu, aniž byste museli obětovat své požadavky a očekávání. Vstupte s námi do světa autopůjčoven, kde se setkávají rozumné ceny a vysoké standardy.

Levná půjčovna aut | Autopůjčovna Taggart

Na rozdíl od nákupu auta není jeho pronájem tak finančně náročný, obzvláště pokud si k účelu zapůjčení auta vyberete nějakou levnou půjčovnu vozidel. Je potřeba si však uvědomit, že nejlevnější autopůjčovna nemusí být nutně ta, která na svých webových stránkách inzeruje nejnižší ceny pronájmu. Důvodem je zejména to, že tato nízká cena může být vykoupena sekcemi nebo skrytými náklady. Mezi nejčastější vysokými poplatky za čištění vozů, překročení rychlostního limitu, překročení limitu najetých kilometrů, poplatkem za základní pojištění, dálniční známku, dalšího řidiče, různými sankcemi a přemrštěnými náklady či špatným technickým stavem vozidel. V konečném důsledku se vám tak může pronájem auta z takovéto autopůjčovny výrazněji prodražit.

A právě zmíněný špatný stav vozidel je bohužel charakteristický pro ty vůbec nejlevnější půjčovny aut. Ty se totiž většinou rozhodují s vidinou možnosti nastavení nejnižší ceny na trhu k pronajímání i více než 10 let starých aut v nedobrém, mnohdy až havarijním stavu. Je vám tedy asi jasné, že tudy cesta při půjčení auta opravdu nevede. Byť samozřejmě vidina pronájmu auta za pár korun na den je pro každého člověka velice lákavá, ale následné dopady můžou mít znatelný finanční náklad, zkaženou dovolenu nebo ztrátu času. Při výběru autopůjčovny si tedy důkladně prostudujte jejich nabídku a nechte se inspirovat recenzemi spokojených zákazníků, ale hlavně i těch nespokojených, které Vám napoví, jak daná autopůjčovna přistupuje a za co vše dává pokuty. Vaše spokojenost a pohodlí by mělo být na prvním místě!

Jak poznat půjčovnu, která je levná, ale přitom i seriózní?

Skutečně levná půjčovna aut se odlišuje tím, že kromě nízkých denních cen za půjčení nabízí srozumitelné a přehledné smluvní podmínky bez množství sankcí a poplatků a hlavně poskytuje vozidla v perfektním technickém stavu, jež nejsou starší 4 let. V ceně je zahrnuto vše, co klient potřebuje pro pohodlnou a bezproblémovou cestu – od pojištění vozidla po non-stop zákaznickou podporu. Autopůjčovna Taggart, v segmentu levných půjčoven nových a zánovních vozů patří k absolutní špici, neboť krom příznivých cen se může pyšnit i maximální seriózností a moderním vozovým parkem. Nájemní smlouva a smluvní podmínky je pouze na jedné A4. Z toho smluvní podmínky jsou pouze na jedné stránce. Zkrátka pokud toužíte po půjčení nového a bezpečného auta za přijatelné peníze, můžete se na nás plně spolehnout.

Levná autopůjčovna Taggart sice nemůže svými cenami plně konkurovat zmíněným autopůjčovnám, které nabízejí 10 let staré vozy, protože nákupní cena nového a zánovního vozů je mnohonásobně vyšší než starého. Na druhou stranu vám ale můžeme garantovat, že s autem z naší autopůjčovny se vždy dostanete v poklidu do cíle a nebudete tak nikdy muset po cestě řešit technické komplikace. Dbáme totiž na to, aby všechna naše vozidla byla v perfektním technickém stavu a pravidelně podstupovala kompletní servis.

TIP: Nechcete se spálit při půjčení auta? Přečtěte si náš článek Jak si vybrat správnou autopůjčovnu!

Pojištění v ceně a přistavení zdarma? U Taggartu žádný problém

V ceně krátkodobého i dlouhodobého pronájmu auta je zahrnuto, jak již bylo zmíněno, též kompletní pojištění - konkrétně havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění čelního skla. Toto pojištění je navíc platné po celé EU, tudíž i pokud se chystáte s půjčeným vozem za hranice ČR, tak nemusíte mít strach, že by tam na vás mohly čekat nějaké nečekané výdaje spjaté s placením škod po pojistné události.

Když už se tu zmiňujeme o cestě do zahraničí, tak za ni si neúčtujeme jako jedni z mála vůbec žádné poplatky. Stejně tak jako za dalšího řidiče. Což je další důkaz o tom, že pro půjčení nového auta za výhodné ceny se vyplatí využít služeb Taggartu. Jmenovitě mezi nejlevnějšími auty u nás nově naleznete Hyundai i30 či Škodu Scalu. Krom těchto značek si v naší autopůjčovně můžete levně půjčit i vozy Mini, Volkswagen, Audi či BMW - všechny z nich mohou být vaše za cenu menší nežli 600 korun na den.

Jestliže jste z Prahy, poté vás nebude nic stát ani přistavení auta až před váš dům, případně si můžete přijet vůz vyzvednout na některou z našich poboček (jejich mapa je zde). Jednoduše řečeno, jsme vám za jednu cenu schopni nabídnout kompletní balíček služeb, které ostatní půjčovny nabízejí buď za poplatky, nebo vůbec.

Při výběru levné autopůjčovny se nedívejte pouze na cenu zápůjčky, ale prozkoumejte nabídku i cenu přidružených služeb, tam může být mnohdy zakopaný pes. Stejně tak se podívejte i na průměrné stáří vozového parku, pokud je vyšší než 5 let, tak se takovéto autopůjčovně spíše vyhněte, neboť takto stará vozidla již začínají trpět technickými neduhy. Jen pro srovnání, ve vozovém parku autopůjčovny Taggart se průměrné stáří vozidel pohybuje kolem 1 roku a s takovými vozů Vám můžeme garantovat spolehlivou a bezproblémovou dovolenu nebo mobilitu dle Vaších potřeb!

 

Spočítat pronájem automobilů

 

autopůjčovně Taggart totiž není na půjčení vozu nikdy pozdě: objednat si přesně takový vůz, jaký potřebujete, lze snadno po telefonu (+420 775 592 097), e-mailem (info@taggart.cz) či prostřednictvím rezervačního formuláře na webu.