Levná autopůjčovnaSprava vozoveho parku

Na rozdíl od nákupu auta není jeho pronájem tak finančně náročný, obzvláště pokud si k účelu zapůjčení auta vyberete nějakou levnou půjčovnu vozidel. Je potřeba si však uvědomit, že nejlevnější autopůjčovna nemusí být nutně ta, která na svých webových stránkách inzeruje nejnižší ceny pronájmu. Důvodem je zejména to, že tato nízká cena může být vykoupena například vysokými poplatky za překročení limitu najetých kilometrů, poplatkem za základní pojištění, dálniční známku, dalšího řidiče či špatným technickým stavem vozidel. V konečném důsledku se vám tak může pronájem auta z takovéto autopůjčovny výrazněji prodražit.

A právě zmíněný špatný stav vozidel je bohužel charakteristický pro ty vůbec nejlevnější půjčovny. Ty se totiž většinou rozhodují s vidinou možnosti nastavení nejnižší ceny na trhu k pronajímání i více než 10 let starých aut v nedobrém, mnohdy až havarijním stavu. Je vám tedy asi jasné, že tudy cesta při půjčení auta opravdu nevede. Byť samozřejmě vidina pronájmu auta za pár korun na den je pro každého člověka velice lákavá, ale následné dopady můžou mít znatelný finanční náklad, zkaženou dovolenu nebo ztrátu času.

 

Jak poznat půjčovnu, která je levná, ale přitom i seriózní?

Skutečně levná půjčovna aut se pozná podle toho, že krom nízkých cen za den půjčení vozu nemá žádné skryté poplatky, a zároveň v ceně nabízí všechny potřebné služby - od pojištění automobilu až po non-stop podporu. Naše autopůjčovna Taggart, v segmentu levných půjčoven nových a zánovních vozů patří k absolutní špici, neboť krom příznivých cen se může pyšnit i maximální seriózností a moderním vozovým parkem. Zkrátka pokud toužíte po půjčení nového a bezpečného auta za přijatelné peníze, můžete se na nás plně spolehnout.

Levná autopůjčovna Taggart sice nemůže svými cenami plně konkurovat zmíněným autopůjčovnám, které nabízejí 10 let staré vozy, protože nákupní cena nového a zánovního vozů je mnohonásobně vyšší než starého. Na druhou stranu vám ale můžeme garantovat, že s autem z naší autopůjčovny se vždy dostanete v poklidu do cíle a nebudete tak nikdy muset po cestě řešit technické komplikace. Dbáme totiž na to, aby všechna naše vozidla byla v perfektním technickém stavu a pravidelně podstupovala kompletní servis.

Pojištění v ceně a přistavení zdarma? U Taggartu žádný problém

V ceně krátkodobého i dlouhodobého pronájmu je zahrnuto, jak již bylo zmíněno, též kompletní pojištění - konkrétně havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění čelního skla. Toto pojištění je navíc platné po celé EU, tudíž i pokud se chystáte s půjčeným vozem za hranice ČR, tak nemusíte mít strach, že by tam na vás mohly čekat nějaké nečekané výdaje spjaté s placením škod po pojistné události.

Když už se tu zmiňujeme o cestě do zahraničí, tak za ni si neúčtujeme jako jedni z mála vůbec žádné poplatky. Stejně tak jako za dalšího řidiče. Což je další důkaz o tom, že pro půjčení nového auta za výhodné ceny se vyplatí využít služeb Taggartu. Jmenovitě mezi nejlevnějšími auty u nás nově naleznete Hyundai i20 či Škodu Rapid Liftback - oba dva modely mohou být vaše za 250 Kč na den. Krom těchto značek si v naší autopůjčovně můžete levně půjčit i vozy Mini, Volkswagen, Audi, Mazda či BMW - všechny z nich mohou být vaše za cenu menší nežli 600 korun na den.

Jestliže jste z Prahy, poté vás nebude nic stát ani přistavení auta až před váš dům, případně si můžete přijet vůz vyzvednout na některou z našich poboček (jejich mapa je zde). Jednoduše řečeno, jsme vám za jednu cenu schopni nabídnout kompletní balíček služeb, které ostatní půjčovny nabízejí buď za poplatky, nebo vůbec.

 

Při výběru levné autopůjčovny se nedívejte pouze na cenu zápůjčky, ale prozkoumejte i cenu přidružených služeb, tam může být mnohdy zakopaný pes. Stejně tak se podívejte i na průměrné stáří vozového parku, pokud je vyšší než 5 let, tak se takovéto autopůjčovně spíše vyhněte, neboť takto stará vozidla již začínají trpět technickými neduhy. Jen pro srovnání, ve vozovém parku autopůjčovny Taggart se průměrné stáří vozidel pohybuje kolem 1 roku a s takovými vozů Vám můžeme garantovat spolehlivou a bezproblémovou dovolenu nebo mobilitu dle Vaších potřeb!