Půjčení auta na víkend

Víkend představuje ideální čas na to vypravit se za novými zážitky. Abyste jim ale mohli vyjet naproti, tak se neobejdete bez dopravního prostředku. A co si budeme povídat, cestování autobusem a vlakem není zrovna nejpohodlnější, navíc jste odkázáni na jízdní řády, a ne všude se těmito dopravními prostředky dostanete. Nejsvobodnějším a nejpohodlnějším způsobem cestování nejen na víkendové výlety, tak nezpochybnitelně zůstává jízda autem.

Půjčení auta na víkend

Ne každý má ale k dispozici své vlastní auto, proto existuje možnost půjčení auta na víkend, která otevírá šanci užít si volné dny na cestách, aniž byste museli investovat do nákupu vlastního vozu. Pronájem auta na víkend navíc skvěle poslouží nejen těm, kteří nevlastní žádný automobil, ale třeba i těm řidičům, kteří zrovna mají svůj vůz v servisu. Zkrátka půjčení auta na víkendový výlet od společnosti autopůjčovna Praha Taggart je perfektní volba pro každého držitele řidičského průkazu.

 

Porucha dokáže zkazit víkend, s auty od Taggartu vám ale nehrozí

V půjčovně aut Taggart si zakládáme na tom, abychom vám nabízeli pouze vozy v bezvadném technickém stavu. Nezapůjčíme vám vozidlo, které bychom si sami nepůjčili - to je naše hlavní zásada. Prakticky tedy neexistuje možnost, že by se vám vozidlo při standardním používání pokazilo během vašeho víkendového výletu. Půjčením auta od Taggartu si tedy ušetříte nervy spojené s řešením technických problémů na voze. Nic vám tak nebude bránit v tom, abyste si víkend užili opravdu na maximum.

V Autopůjčovně Taggart v Praze jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku 500 zánovních vozů, každý s průměrným stářím pouhých 11 měsíců, nájezdem do 20 tisíc km, a zaručeným kompletním servisem. Ať hledáte bezpečné a spolehlivé auto na víkend pro bezdětné páry nebo prostorné vozidlo pro rodinný výlet, máme pro vás ideální řešení – od stylového Hyundai i20 až po prostorný osmimístný VW Transporter. Vyberte si perfektní auto pro vaše víkendové dobrodružství u Taggart – kde kvalita a spolehlivost jsou vždy na prvním místě!

Výhodý pronájmu auta na víkend

Půjčení auta na víkend přináší řadu výhod, které zásadně zlepšují kvalitu vašeho volného času. Největší přínos spočívá v maximální flexibilitě a svobodě pohybu. Můžete cestovat kamkoli a kdykoli bez omezení jízdními řády veřejné dopravy a objevovat méně přístupná místa. Auto na víkend také nabízí pohodlí a soukromí, které je obzvláště cenné na rodinných výletech nebo romantických únicích. Možnost výběru vozidla podle vašich specifických potřeb – od kompaktního městského auta po prostorné rodinné vozy – umožňuje půjčení auta přizpůsobit každé příležitosti. Navíc, s Autopůjčovnou Taggart, získáváte jistotu kvality a bezpečnosti, protože všechna auta jsou dobře udržovaná a plně pojištěná, což snižuje vaše obavy a umožňuje vám naplno si užít váš víkendový výlet.

Vaš automobil na přání: Přistavení až k vašim dveřím

Jakmile si vyberete vhodný model auta, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům, tak vám jej rádi přistavíme! Rovněž se rádi postaráme i o jeho odvoz po vypršení zápůjční doby. Případně si jej můžete přijít vyzvednout do některé z našich pražských poboček, jež se nacházejí v dobré dostupnosti od metra - jejich adresy naleznete zde.

Tip: Pro využití naší exkluzivní nabídky bezplatného přistavení vozu v Praze, nezapomeňte navštívit sekci "Přistavení po Praze" na našem webu – veškeré podrobnosti vám otevřou dveře k ještě pohodlnějšímu půjčení auta! 

U přistaveného vozu z autopůjčovny Taggart vás pak na první pohled určitě zaujme jeho čistota a vůně novoty. Náš vozový park pravidelně myjeme a čistíme, tudíž vám odpadnou starosti spjaté s péčí o jeho estetickou stránku. Stejně tak vám odpadne starost s pojištěním, v rámci pronájmu auta na víkend nabízíme kompletní sadu pojištění (povinné, havarijní, pojištění čelního skla). Shánět nemusíte ani autopříslušenství, rádi vám vše zapůjčíme - od navigace přes nosič na kola až po dětskou autosedačku.

půjčení auta na víkend se tak zásluhou služeb autopůjčovny Taggart stane příjemný zážitek, jež si budete chtít určitě brzy zopakovat.

Autem na víkend za hranice?

Žádný problém s půjčovnou aut Taggart. Při vypůjčení si auta na víkend se můžete porozhlédnout jak po vozech, které mají stanovený limit maximálně najetých kilometrů, tak po těch, které ho nemají. V druhém případě se pak jedná o auta vhodná pro víkendovou cestu za hranice ČR. Pro ně je autopůjčovna Taggart jako dělaná, neboť si neúčtujeme žádné poplatky za cesty do zahraničí. Můžete se tak vydat kamkoliv v rámci EU, vyjma Rumunska a Bulharska.

Tip: Prozkoumejte možnosti a výhody půjčení auta pro cesty do zahraničí v našem podrobném článku – najdete ho v sekci "Půjčení auta do zahraničí" na našem webu. Získáte tak všechny důležité informace pro vaše mezinárodní dobrodružství na čtyřech kolech!

Při víkendových cestách do zahraničí, třeba do Německa za nákupy, zajisté uvítáte skutečnost, že zmíněné kompletní pojištění platí v rámci celé EU. Nemusíte mít tedy strach, obzvláště pokud k tomu připočítáme to, že v ceně zápůjčky jsou zahrnuty i asistenční služby pojišťovny a non-stop klientská podpora. Pakliže by se ale něco přece jen přihodilo, nezoufejte, s řešením pojistných i servisních událostí máme bohaté zkušenosti.

Už jste připraveni na svůj příští víkendový výlet? Využijte naší online kalkulačku pronájmu a vyberte si perfektní auto pro vaše dobrodružství!

 

Spočítat pronájem automobilů

 

Nebo nás kontaktujte na +420 775 592 097 či info@taggart.cz pro osobní konzultaci. Taggart – váš partner na cestách!