Půjčení auta na víkend

Víkend představuje ideální čas na to vypravit se za novými zážitky. Abyste jim ale mohli vyjet naproti, tak se neobejdete bez dopravního prostředku. A co si budeme povídat, cestování autobusem a vlakem není zrovna nejpohodlnější, navíc jste odkázáni na jízdní řády, a ne všude se těmito dopravními prostředky dostanete. Nejsvobodnějším a nejpohodlnějším způsobem cestování nejen na víkendové výlety, tak nezpochybnitelně zůstává jízda autem.

Půjčení auta na víkend

Ne každý má ale k dispozici své vlastní auto, proto existuje možnost půjčení auta na víkend, která otevírá šanci užít si volné dny na cestách, aniž byste museli investovat do nákupu vlastního vozu. Pronájem auta na víkend navíc skvěle poslouží nejen těm, kteří nevlastní žádný automobil, ale třeba i těm řidičům, kteří zrovna mají svůj vůz v servisu. Zkrátka půjčení auta na víkendový výlet od společnosti autopůjčovna Praha Taggart je perfektní volba pro každého držitele řidičského průkazu.

 

Porucha dokáže zkazit víkend, s auty od Taggartu vám ale nehrozí

V půjčovně aut Taggart si zakládáme na tom, abychom vám nabízeli pouze vozy v bezvadném technickém stavu. Nezapůjčíme vám vozidlo, které bychom si sami nepůjčili - to je naše hlavní zásada. Prakticky tedy neexistuje možnost, že by se vám vozidlo při standardním používání pokazilo během vašeho víkendového výletu. Půjčením auta od Taggartu si tedy ušetříte nervy spojené s řešením technických problémů na voze. Nic vám tak nebude bránit v tom, abyste si víkend užili opravdu na maximum.

Autopůjčovna Praha Taggart pro Vás přichystála vozový park k pronájmu s více než tři stovky nových a zánovních vozů s průměrným stářím 11 měsíců, nájezdem kolem 20 tisíc km a kompletním servisem. Bezpečné a spolehlivé auto na víkend si tedy u nás zaručeně vybere každý. Myslíme, jak na bezdětné páry hledající levný pronájem (pro ně máme například Hyundai i20 či Škodu Rapid), tak i na početnější rodiny - v naší nabídce naleznete třeba i osmimístný VW Transporter.

 

Přistavíme vám auto až před dům

Jakmile si vyberete vhodný model auta, který bude vyhovovat všem vašim požadavkům, tak vám jej rádi přistavíme, a to kamkoliv po ČR - po Praze dokonce zcela bezplatně! Rovněž se rádi postaráme i o jeho odvoz po vypršení zápůjční doby. Případně si jej můžete přijít vyzvednout do některé z našich pražských poboček, jež se nacházejí v dobré dostupnosti od metra - jejich adresy naleznete zde.

U přistaveného vozu z autopůjčovny Taggart vás pak na první pohled určitě zaujme jeho čistota a vůně novoty. Náš vozový park pravidelně myjeme a čistíme, tudíž vám odpadnou starosti spjaté s péčí o jeho estetickou stránku. Stejně tak vám odpadne starost s pojištěním, v rámci pronájmu auta na víkend nabízíme kompletní sadu pojištění (povinné, havarijní, pojištění čelního skla). Shánět nemusíte ani autopříslušenství, rádi vám vše zapůjčíme - od navigace přes nosič na kola až po dětskou autosedačku.

půjčení auta na víkend se tak zásluhou služeb autopůjčovny Taggart stane příjemný zážitek, jež si budete chtít určitě brzy zopakovat.

 

Na víkend autem za hranice? Díky autopůjčovně Taggart žádný problém

Při vypůjčení si auta na víkend se můžete porozhlédnout jak po vozech, které mají stanovený limit maximálně najetých kilometrů, tak po těch, které ho nemají. V druhém případě se pak jedná o auta vhodná pro víkendovou cestu za hranice ČR. Pro ně je autopůjčovna Taggart jako dělaná, neboť si neúčtujeme žádné poplatky za cesty do zahraničí. Můžete se tak vydat kamkoliv v rámci EU, vyjma Rumunska a Bulharska.

Při víkendových cestách do zahraničí, třeba do Německa za nákupy, zajisté uvítáte skutečnost, že zmíněné kompletní pojištění platí v rámci celé EU. Nemusíte mít tedy strach, obzvláště pokud k tomu připočítáme to, že v ceně zápůjčky jsou zahrnuty i asistenční služby pojišťovny a non-stop klientská podpora. Pakliže by se ale něco přece jen přihodilo, nezoufejte, s řešením pojistných i servisních událostí máme bohaté zkušenosti.