Kde si půjčit auto v Praze?

Praha, srdce Evropy, je město plné historie, kultury a nekonečných možností. Ať už jste zde na návštěvě, pracovně nebo jen potřebujete rychle přejet z jednoho konce města na druhý, mít k dispozici auto může být klíčové. Otázka zní: Kde si auto půjčit? V Praze je mnoho autopůjčoven, ale chcete jistotu kvality a spolehlivosti. Právě zde vstupuje na scénu autopůjčovna Taggart. S lety zkušeností a vynikající reputací je Taggart vaší nejlepší volbou v Praze.

Kde si půjčit auto v Praze

Jde to rychle a bez skrytých poplatků na 2 pobočkach autopůjčovny Taggart

Chystáte se do Prahy a rádi byste si obstarali auto k projížďce hlavním městem ČR? Případně bydlíte v Praze a nevlastníte žádný vůz, ale čas od času jej prostě nutně potřebujete na výlety či převážení objemnějších věcí? V obou těchto případech je tu přesně pro vás půjčovna aut Praha Taggart, která vám umožní si automobil zapůjčit kdykoliv, kdy se vám to bude zrovna hodit - a to v jakoukoliv denní a noční hodinu!

Krom toho, že do naší autopůjčovny můžete zavolat a domluvit se na půjčení auta opravdu v libovolnou dobu, vám dále nabízíme i možnost bezplatného přistavení vozu až před váš dům. Konkrétně obě naše pražské pobočky umožňují přistavení vozu zcela zdarma na adresu nacházející se poblíž metra, a to kdykoliv během pracovní doby, za předpokladu, že si vůz pronajmete alespoň na 5 dnů.

Autopůjčovna Praha Taggart se zkrátka snaží dělat vše pro to, aby půjčení vozu bylo maximálně pohodlné, časově nenáročné a flexibilní.

 

Kde naleznete pobočky Taggart Praha?

Automobil si samozřejmě můžete zdarma převzít i na některé ze dvou poboček autopůjčovny Taggart Praha s.r.o. První z nich sídlí v samém centru Prahy poblíž Hlavního nádraží a Václavského náměstí na adrese Politických vězňů 1597/19. Jde tedy o nejrychlejší způsob, jak si půjčit auto v centru Prahy.

Skvěle dostupná je i druhá z našich poboček nacházející se na pražském Žižkově. Pobočka Půjčovny aut Taggart Praha 3 je konkrétně na adrese Malešická 2823/20a, 130 00 Praha 3-Žižkov. O kvalitě těchto pražských poboček vypovídají i silně pozitivní reference spokojených zákazníků na Google Reviews. Pražské pobočky jsou v tomto ohledu dokonce vůbec nejlépe hodnocenými autopůjčovnami na trhu!

Vděčí za to i ochotnému personálu, který je vám osobně i na non-stop fungující infolince vždy připraven pomoci, poradit a vyřešit vše, co by vás v souvislosti s půjčením vozu mohlo zajímat a trápit.

 

Vybírat si můžete z opravdu velkého množství vozidel

Avšak dobrá dostupnost poboček, skvělý přístup personálu a férové jednání nejsou jedinými zbraněmi, jimiž disponuje půjčovna aut Praha Taggart. Autopůjčovna Praha Taggart a její obě pobočky mají dále ve svém vozovém parkuvelký výběr nových a zánovních vozů - a to jak do města, tak i na dovolenou. Seženete tak u nás jak malé osobní vozy, ideální pro bezproblémové parkování ve městě, tak i větší dodávky, jež zas nabízejí dostatek místa pro cestování ve více lidech na dovolenou.

Určitě si tak v pražské pobočce Taggart vyberete vozidlo, které splňuje všechny vaše požadavky - máme automobily pro vskutku každou příležitost. Obsáhlá navíc není pouze nabídka aut, ale široké je i spektrum nabízených možností pronájmu. Máte totiž možnost si auto půjčit třeba jenom na 1 den nebo naopak na několik měsíců. Stejně tak si lze propůjčit vůz se stanoveným limitem najetých kilometrů, či bez něj. To jen potvrzuje naše slova o maximální flexibilitě pronájmů aut skrze autopůjčovnu Taggart.

 

Jaké další výhody má půjčovna aut Taggart Praha?

Dále určitě stojí za zmínku, že cena pronájmu, na níž se s vámi domluvíme, je vždy konečná, nečekají tedy na vás žádné skryté poplatky, tak jako tomu bývá běžné u některých konkurenčních autopůjčoven. U dlouhodobých pronájmů se vyhnete i startovacímu poplatku a akontaci - zkrátka snažíme se udělat pronájem auta, co možná nejdostupnější. Dokonce neplatíte ani za servis, pouze za palivo.

V neposlední řadě si zakládáme na bezpečnosti a bezproblémovosti námi zapůjčovaných aut. V pražské půjčovně Taggart jsou tak k mání výhradně zánovní vozy s kompletním servisem, tudíž nemusíte mít vůbec žádnou obavu z toho, že by došlo k poruše vozu po technické stránce, jež by vám pokazila cestování. Pokud by se však přeci jen něco přihodilo, tak zoufat nemusíte, zdarma vám poskytneme náhradní vozidlo.

 

Spočítat pronájem automobilů

 

V případě zájmu nebo dotazu jsme Vám vždy nápomocné na čísle +420 775 592 097 nebo emailu: info@taggart.cz

 

Objevte další užitečné tipy a podrobnosti o pronájmu vozů v našich následujících článcích, které vám pomohou udělat to nejlepší rozhodnutí a využít všechny výhody našich služeb naplno: