Pronajmout si auto na dovolenou zvládnete bez problémů i „last minute“

Pronájem auta last minute

Půjčit si v dnešní době auto není žádná věda. Na den, víkend, týden nebo klidně i na měsíc. Dávno pryč jsou totiž doby, kdy se jednalo o poměrně zdlouhavou a mnohdy ne zcela uživatelsky přívětivou proceduru. Dnes vám k zapůjčení vozu stačí mobilní telefon nebo počítač, doklad totožnosti, řidičský průkaz a pár minut vašeho času. Vše přitom vyřídíte v klidu, za výhodných finančních podmínek a bez jakýchkoli skrytých rizik a háčků. Půjčit si auto třeba na dovolenou zvládne každý. Klidně i úplně last minute!

Last minute nemusí být jenom zájezdy

Dělat věci na poslední chvíli může sice někdy představovat značnou komplikaci, jsou ovšem situace, kdy to neplatí. Když se například rozhodnete vyrazit „last minute“ na dovolenou, nemusíte si dělat starosti ani v situaci, kdy hodláte cestovat po vlastní ose, ale zrovna nemáte k dispozici žádné auto. Na trhu jsou totiž spolehlivé autopůjčovny, které fungují non-stop.

Pronájem auta na dovolenou tak může být ve výsledku o poznání snazší a rychlejší než samotné balení věcí do kufru. V autopůjčovně Taggart totiž není na půjčení vozu nikdy pozdě: objednat si přesně takový vůz, jaký potřebujete, lze snadno po telefonu (+420 775 592 097), e-mailem (info@taggart.cz) či prostřednictvím rezervačního formuláře na webu.

Jednou z výhod, kterou si zákazníci Taggartu pochvalují, je přitom i náš široký výběr nových vozů různých tříd, které jsou zákazníkům průběžně k dispozici. A díky propracované logistice a komunikaci se zákazníky lze kompletní flotilu našich spolehlivých vozů využít v maximální možné míře.

Navíc je možno si u nás auto bez jakýchkoli rezervačních poplatků půjčit jak na kratší, tak i delší dobu — ať už vyrážíte na víkend, nebo rovnou na celé dva prázdninové měsíce. Vozidlo je možno vyzvednout na kterékoli z poboček, v případě dlouhodobých pronájmů vám pak půjčovna Taggart auto ochotně přistaví, kam si budete přát. A při zápůjčce na více než tři dny budete mít přistavení po Praze dokonce zdarma.

Stačí si vybrat, půjčit, nasednout, vyrazit — klidně i za hranice

S autem ze správné autopůjčovny se nemusíte omezovat ani v tom, kam pojedete. Půjčení vozu na cestu do zahraničí je proto u Taggartu samozřejmostí. Nepřekvapí vás tak žádné dodatečné poplatky, například za překročení hranic. Cestovat můžete po naprosté většině evropských zemí, včetně nejoblíbenějších dovolenkových destinací, jakými jsou Chorvatsko, Itálie či Rakousko, ale vyrazit můžete i do Velké Británie nebo třeba do Španělska.

TIP: Dobrodošli aneb inspirujte se, proč si právě na cestu do Chorvatska půjčit auto

V zahraničí se budete přirozeně moci spolehnout jak na kvalitní pojištění, tak na plnohodnotné asistenční služby. Navíc vám bude non-stop k dispozici podpora autopůjčovny, na kterou se můžete v případě potřeby s důvěrou obrátit.

Ať už tedy budete cestovat ve dvou, nebo vyrazíte s celou rodinou, můžete si být jistí, že si vyberete. V nabídce najdete jak osvědčenou úspornou klasiku pro dva v podobě Hyundai i30 nebo škodováckých modelů SCALA či KAMIQ, tak pohodlné rodinné kombíky Škoda OCTAVIA nebo VW Passat. Početnější rodiny či výpravy pak mohou vyzkoušet neskutečně prostorné osmi či devítimístné multivany Ford, VW nebo Mercedes.

Jestli právě teď přemýšlíte nad svou last minute dovolenou a hledáte spolehlivého parťáka na cesty, na Taggart se můžete spolehnout. A třeba už zítra vyrazíte s některým z našich vozů do své vysněné prázdninové destinace.

TIP: Jak se při půjčení auta nespálit? Přečtěte si náš článek Jak si vybrat správnou autopůjčovnu!

 

Spočítat pronájem automobilů