Pronajem auta na dovolenou

Půjčovna aut na dovolenou

Plánujete dovolenou, ale mate auto je v servisu nebo žádné nevlastníte, přitom nechcete cestovat vlakem nebo autobusem? Nebo plánujete výlet ve větším počtu lidí a zvažujete půjčení vícemístného minibusu na dovolenou? Ať už jste fyzická nebo právnická osoba, jedete sám, s rodinou nebo s kamarády, nabízíme Vám různé typy vozů a služeb, které se Vám vyplatí a rozhodně nezkazí Vaší dovolenou. 

Proč pří půjčení auta na dovolenou zvolit Taggart

V autopůjčovně Taggart rozumíme tomu, že dovolená pro každého člověka je velmi důležitá a neděje se často, a proto klademe důraz na spolehlivost našich aut a kvalitu našich služeb. 

Mate obavy, že si půjčite nekvalitní starší auto a pokazí Vám to dovolenou? “Nezapůjčíme Vám vozy, které bychom si sami nepůjčili”- je to základ, na kterém je postavená firma Taggart. Nam záleží na Vaši bezpečnosti, a proto ve flotile máme jenom nové a zánovní vozy, na které můžete opravdu spolehnout. Průměrný věk aut činí pouhých 9 měsíců a průměrný nájezd 18.000 kilometrů. Všechny auta jsou pravidelně servisované a jsou v záruce, v technicky bezvadném stavu. Jen za rok 2018 naši zákaznici najeli 12 342 945 bezproblémových kilometrů po celé Evropské Unií! U nás si můžete vybrat auto, které bude splňovat Vaše požadavky. Ve flotile evidujeme jak osobní auta prověřených značek Škoda, VW, Audi a Hyundai jak v sedanu tak i v kombi, tak i 8 místné dodávky VW Transporter anebo Opel Vivaro. Na požádání Vám dodáme do auta sněhové řetězy, navigaci nebo box na střechu. 

Autopůjčovna Praha Taggart je na trhu již přes 10 let a máme obrovské zkušenosti s pronájmem aut a poskytovaním komplexních služeb na cesty do zahraničí. Dokážeme Vám poradit doslova s čímkoliv a můžete tak spolehnout že Vás nikdy nenecháme samotných. Kvalitní a prověřená půjčovna aut na dovolenou by měla poskytovat maximalní možnou míru zajištěných služeb jako je pojíštění, non stop asistence a klientska podpora. Půjčovna aut Taggart disponuje těmito službami. V případě pojistných událostí s našími automobily mimo ČR naší klienti mají kompletní pojištění v rámci celé Evropské Unie (s výjimkou Bulharska a Rumunska). V případě pojistné události jsou v ceně pronájmu již zahrnuté asistenční služby pojišťovny, a celou dobu ve dne a v noci Vás bude doprovázet NON STOP klientská podpora

Navíc u nás každý klient si může vybrat tarif přesně na míru, aby nemusel zbytečně přeplácet za nevyužité kilometry. V nabídce jsou tarify s jak s limitem ujetých kilometrů, tak i zcela bezlimitní tarify kde už je úplně na Vás, kolik kilometrů ujedete. Při cestách do zahraničí jediným rozdílem oproti běžnému pronájmu je transformace tarifu “Bezlimit”, která platí od 6. dne pronájmu, jinak je “transformován” do tarifu 300 km/den. Pokud je pronájem delší než 6 dní, tak podmínky jsou úplně stejné jak u pronájmu auta v ramci ČR.

Na rozdíl od většiny konkurentů, cesty do zahraničí nemáme zpoplatněné. Nemusíte za to doplacet a nemáme v tom žádné skryté poplatky. Půjčeným autem můžete cestovat po celé Evropské Unii s výjimkou Rumunska a Bulharska. A to, jak již bylo zmíněno, skoro za stejných podmínek jak i po České republice.

Stejně to tak je i se službou “druhý řidič”. Pokud potřebujete aby auto řídil někdo jiný nemáme s tím problém. Je to zcela zdarma, nemusí být přítomen při podepsání smlouvy a není třeba nám to hlasit předem. Pro více užitečných informaci můžete navštívit naši FAQ sekci, kde jsme odpověděli na nejčastější dotazy našich zákazníků. 

Půjčovna aut Praha Taggart má pro-klientský přístup a vždy se snažíme přizpůsobit požadavkům zákazníka a nabídnou individuální řešení. Ať už cestujete kamkoliv, k moři nebo na hory, dokážeme Vám zapůjčit spolehlivé auto, které splní Vaše požadavky.   Vybrané auto Vám přistavíme ZCELA ZDARMA v pracovní dobu v rámci Prahy

V autopůjčovně Taggart Vám dáváme záruku nejlepších aut a nejkvalitnějších služeb. Pokud jste se rozhodli půjčit auto na dovolenou a nechcete ji pokazit, můžete na nás spolehnout. Neváhejte. Pošlete nám objednávku přes formulář na webových stránkách, napište nám na info@taggart.cz nebo rovnou zavolejte na naší NON STOP infolinku +420 775 592 097 a my Vám poradíme s výběrem auta nebo jakýmkoliv jiným dotazem.